8 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Film z Musos de Escuadra przedstawiający skarżącego po wyjściu z klubu i opowiadający o ataku – Fox Sports

Pojawiło się wideo, które może dostarczyć dalszych dowodów przeciwko Daniela Alvesaponieważ skarżąca o rzekomej napaści seksualnej pojawiła się w swoim pierwszym zeznaniu, zaraz po opuszczeniu loży VIP klubu nocnego Sutton od Barcelona.

Według gazety Gazetajeden z policjantów odpowiedział na wezwanie ekipy dyskoteki, niósł ze sobą kamerę składającą się z jednej osoby w mundurze i jako pierwszy przyjął zeznania skarżącego, Półautomatyczne nagrywanie zdarzeń, ponieważ stróż prawa uruchomił urządzenie wcześniej jako środek odruchowy. W ten sposób 23-latka zrelacjonowała swoją wersję wydarzeń z samego rana 31 grudnia 2022 r.

Możesz być zainteresowany: „Nigdy bym tego nie zrobił”: były partner Daniego Alvesa broni Brazylijczyka

Szczegóły metody, która ujawniła istnienie nagrania, obejmowały opis oskarżonej, gdy płakała, była zdenerwowana i stwierdzała, że Daniela Alvesa wykorzystał ją seksualnie bez jej zgody; Ujawniono nawet, że skarżąca żałowała „eskortowania” piłkarza do toalety, mówiąc, że „wstydziła się”.

To oświadczenie zbiegło się z tym, co powiedział przed sędzią dwa dni po wydarzeniach, czyli wersją, która wzmocniła oskarżenie wobec byłego zawodnika. kuguaryktóry trzykrotnie zmieniał pamięć o tym incydencie.

Jakie są trzy wersje, które Dani Alves postawił przed wymiarem sprawiedliwości?

w pierwszej chwili, Daniela Alvesa Wysłał wiadomość w mediach społecznościowych, zaprzeczając, jakoby znał skarżącego.

Później w sądzie o godz HiszpaniaKobieta opowiedziała sędziemu, jak zauważyła tatuaż na brzuchu Brazylijczyka, dopiero gdy piłkarz próbował zmusić ją do seksu oralnego, a ona stawiała opór.

Możesz być zainteresowany: Prawnik: „Tylko prawo, jeśli tak, przyniesie korzyści Daniemu Alvesowi, jeśli zostanie skazany”

Drugie stwierdzenie zmienia się z Daniela Alvesa Nastąpiło to po odpisie jego tuszu na ciele, gdzie zawodnik wyjaśnił, że siedzi w toalecie, skarżący wszedł na miejsce i rzucił się na niego, co wzbudziło wątpliwości sędziego i zastanowienie się, jak dokładnie narysował linię na brzuchu jeśli w tej pozycji nie byłby widoczny bez wykrycia.

READ  Mets i Senga zgadzają się na 5-letnią umowę o wartości 75 milionów dolarów (źródło)

Daniela Alvesa Odpowiedział, że wstał, kiedy skarżący wszedł do łazienki i dlatego zobaczył tatuaż zakrywający brzuch aż do genitaliów; W końcu Brazylijczyk stwierdził, że związek był dobrowolny.

Tym trzem zmianom, które wzmocniły jego tymczasowy areszt, towarzyszyły czynniki związane z jego podwójnym obywatelstwem, zdolnością ekonomiczną oraz brakiem umów ekstradycyjnych między Hiszpanią a Brazylią, co oznaczało ewentualną próbę ucieczki.

Daniela Alvesa przetrzymywany w więzieniu Bryan 2 W Sant’Esteve Ceserovers (Barcelona).

Możesz być zainteresowany: Dani Alves wynajął prawnika Messiego, aby bronił się przed rzekomą napaścią na tle seksualnym