6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Film przedstawia szkolenie pracowników w Zara

  • Aplikacje Dowodzi, jak ważne jest szkolenie pracowników za pomocą telefonu komórkowego, na wagę aplikacje dla marek.

  • Finansowanie marki Oczekiwane marki o najwyższej wartości w Odzież.

  • Zara i Adidas Są to marki, które zostały wsparte przez aplikacje aby promować Twój biznes.

Zara Jest jedną z wiodących marek w Odzieżgdzie ważna wartość marki koncentruje się na dużych konkurentach, takich jak: nikedzięki któremu ustanowiła ciekawy wzorzec biznesowy, oparty na innowacjach na rynku, jak nakreślono w filmie pokazującym ćwiczenie a pracownicy Łańcuch, otrzymywanie instrukcji za pomocą telefonu komórkowego.

w środku Odzieżwpływ technologii stał się definitywny, zwłaszcza ze względu na zdolność, jaką rozwija aplikacje Ty masz. Postrzegane jako kontekst, rynki utworzone wokół aplikacjew Prognoza Z Aplikacje liczone do Trzy miliony pięćset tysięcy Liczba aplikacje Dostępne w Google gra; śledzony przez Sklep z aplikacjami Applez Dwa miliony 184 tysiące aplikacji s Sklep z aplikacjami Amazonz 480 tys. aplikacji.

Te liczby są ważnymi odniesieniami dla ekosystemów, które zostały otwarte wokół aplikacje oraz marki, z którymi te firmy są powiązane, co niewątpliwie reprezentuje wgląd Bardzo ważne na rynku, co ma związek ze sposobem, w jaki marki te stworzyły przestrzeń na dzisiejszym rynku.

Widzieliśmy bardzo interesujący przykład tego, gdy jesteś na rynku aplikacje Reklamuj w Meksyku przyjazd „Potwierdzony”aplikacja opracowana przez AdidasAby ogłosić premierę specjalnej edycji trampek.

’Potwierdzony’ To jeden z wielu naszych sposobów na budowanie społeczności fanów AdidasKto ma z tym? aplikacje Priorytetowy dostęp do niektórych premier i wersji próbnych. Jest to również jeden z naszych sposobów na ich zepsucie, dzięki niepublikowanym treściom redakcyjnym i opowieściom o niektórych naszych wspólnych pracach, których nie można znaleźć nigdzie indziej.

Dzięki dwuletniemu doświadczeniu i uczeniu się na innych rynkach, cieszymy się, że możemy podjąć ten nowy krok na platformach cyfrowych Adidas’, wyjaśnił przy tej okazji Julian VassaliniWiceprezes Digital Inside Adidas Ameryka Łacińska.

READ  Coppel: Jak mogę się dowiedzieć, ile jestem winien sklepowi?

To seria działań, dzięki którym marki odzieżowe wchodzą do sektora aplikacji, aby generować doświadczenia i sprzedaż, jak widzimy Adidas Będzie to szczegółowo opisane w przypadku ZaraZe względu na konkurencję na rynku odzieżowym, która ma nikem AdidasA Zara Oraz inne marki, które konkurują o pierwsze miejsca w ocenie konsumenckiej.

W obliczu tych wyzwań konieczne staje się zrozumienie rynku i, co najważniejsze, stworzenie przestrzeni dla jego potrzeb za pomocą technologii.

Trening w Zara

Z pomocą telefonu członka Zara Pokazuje sprzedawcom, jak działa przymierzalnia za pośrednictwem aplikacji, jednej z wielu innowacji, które wprowadza w największym sklepie marki, znajdującym się w Madrycie w Hiszpanii.

@Mr.oscarmurguiagarcia #zara #Online #Meksyk żyje długo ♬ Oryginalna ścieżka dźwiękowa – Oscar Murguia Garcia

Doświadczanie, jak pracować z aplikacją, aby móc wejść do sekcji przymierzalni, to wyjątkowa procedura, która pokazuje, jak ważna jest technologia w konsumpcji, motywowana przez aplikacje.

W Meksyku ćwiczenie to stało się kluczowe, zwłaszcza że doświadczenie cyfrowe w dużej mierze determinuje wartość marek i, co ważniejsze, ich zdolność do innowacji wraz z konsumentem, co jest jednym z najbardziej cenionych mierników marketing.

Czytaj teraz: