20 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Film, który ponad 30 lat temu w głupim dowcipie przepowiedział przyszłość – Wiadomości Filmowe

Film, który ponad 30 lat temu w głupim dowcipie przepowiedział przyszłość – Wiadomości Filmowe

Ta przepowiednia wydarzyła się ponad 35 lat temu w jednym z najsłynniejszych filmów science fiction. W tym momencie to, co było żartem, w przyszłości stało się rzeczywistością.

Od niepamiętnych czasów ludzie próbowali odgadnąć, jaka będzie przyszłość, co zostało również pokazane w kinie.. Czasami wyobraźnia nie wystarczy w siódmej sztuce i filmach jak np Łowca ostrzy, 2001: Podróż kosmiczna I 1997: Ratunek w Nowym Jorku Nie są w stanie przewidzieć, co będzie dalej. Inni lubią Niedobitek Wraz z Arnoldem Schwarzeneggerem dokonywał przewidywań, które były zarówno komiczne, jak i błędne.

W świecie wróżb, Simpsonowie Nie tylko oni byli w stanie przewidzieć wydarzenia, które w końcu miały nastąpić. Chociaż rodzina żółtych telewizorów dokonała bardzo zaskakujących rewelacji, takich jak Mistrzostwa Świata FIFA w Katarze, zakup 20th Century Fox przez Disneya, a nawet nadejście pandemii Covid-19, istnieją również dokładne przedstawienia tego, co się stanie. To się dzieje.

Film, o którym mowa, powstał w 1989 roku i uznawany jest za jeden z najlepszych filmów w kategorii science fiction, który pomimo upływu czasu zachował swojego ducha. Od tego czasu, krok po kroku, Jeden z najgłupszych żartów, jaki kiedykolwiek powstał w filmie, stał się rzeczywistością, wyprzedzając jeden z najpopularniejszych trendów w branży filmowej. Niestety, pozostałe wynalazki przedstawione w filmie nie zostały jeszcze zrealizowane.

W Powrót do przyszłości 2żart, który wówczas nie wydawał się logiczny, stał się obecnie bardzo popularnym zajęciem w kinie. Nadchodzi moment, w którym Marty jest już w roku 2015, wyprzedzając swoją epokę o trzydzieści lat. Kiedy Marty przybywa do przyszłości, ze zdziwieniem widzi deskorolki, latające samochody i wysuszoną pizzę. Jednak tym, co przykuwa uwagę głównego bohatera, jest wyświetlany w kinach film.

Kiedy Marty znajduje się przed kinem w 2015 roku, przestrasza go hologram rekina. Wszystko to stanowi część promocji hitowego filmu „Szczęki 19”, który wyreżyserował niejaki Max Spielberg i jest oczywistym hołdem dla Stevena Spielbergareżyser pierwszego filmu Rekiny. Żart nawiązuje do fascynacji, jaka może otaczać franczyzy wieloma sequelami, które zbierają miliony w kasie, np. szybki i wściekły, Niewykonalna misjaI wiele innych, które zdają się nigdy nie kończyć. Właśnie to go wyśmiewało Powrót do przyszłości 2 W latach 80. było to jedynie proroctwo, które wówczas wydawało się nierealne.

READ  Meghan Markle może stracić królewskie tytuły po zostaniu księżniczką