2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

FIFA potwierdza wydalenie Rosji z Kataru w 2022 roku, a Polska nadal zyskuje na znaczeniu

Walki pomiędzy Szkocją a Ukrainą odbędą się w czerwcu, kończąc wojnę.

Wideo: FIFA potwierdza wydalenie Rosji z Kataru w 2022 r.

Źródło: Sandipanes Alvaro Cruz

Dodaj nas do swojego ekranu głównego, aby łatwo i szybko nas zobaczyć

FIFA potwierdza wycofanie się Rosji z mundialu w Katarze w 2022 r.

A mecz między reprezentacjami Szkocji i Ukrainy został przełożony na czerwiec, a reprezentacja Polski, która zmierzy się z Rosją, której pozwolono najechać Ukrainę, otrzymała automatyczną przepustkę do finału Tour B. W którym jest mierzony Szwecja Albo Czechy.

FIFA przypomina, że ​​3 marca Federacja Ukraińska wysłała list FIFA W nim zażądał, aby jego mecze były na wczesnym etapie ŚwiatZe względu na niemożność zorganizowania podróży i ćwiczeń swojej grupy z powodu inwazji na kraj Rosja.

„Po konsultacji UEFA A cztery stowarzyszenia członkowskie uczestniczące w Trasie A europejskich play-offów jednogłośnie zgodziły się na tę prośbę w interesie jedności, aby „mecz pierwotnie zaplanowany na 24 marca między Szkocją a Ukrainą został przełożony. W rezultacie do czerwca , zwycięzcy konfliktu między Szkocją a Ukrainą” I zwycięzcy konfliktu walijski I Austria„Wtedy to po prostu dotarło do nas.

FIFA uzgodniła również, że remis Walii i Austrii zostanie rozegrany 24 marca zgodnie z planem. ”.

„Strony oceniają możliwość zorganizowania alternatywnych meczów w marcu dla dotkniętych drużyn. Wszystkie informacje o przełożonych meczach zostaną opublikowane w odpowiednim czasie, a po określeniu szczegółów czerwcowy okres kalendarza międzynarodowego zostanie dostosowany do potrzeb wątpliwe wybory” – wyjaśnia.

Dodał: – FIFA zdecydowała, że ​​Polska automatycznie przejdzie do finału rozgrywek FIFA i UEFA 28 marca, zgodnie ze wspólną decyzją z Komitetem Wykonawczym UEFA z 28 lutego o zawieszeniu udziału wszystkich rosyjskich drużyn w turnieju. Przeciwko zwycięzcy Republika Czeska 24 tego samego miesiąca.