3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Feyenoord wysłucha tylko ofert, których Santi Jimenez nie będzie mógł odrzucić

Feyenoord wysłucha tylko ofert, których Santi Jimenez nie będzie mógł odrzucić

Trener Feyenoordu dał do zrozumienia, że ​​nie boi się wypuścić meksykańskiego napastnika za niską ofertę, gdyż zespół nie ma pilnej potrzeby zarobkowej.


Techniczne dla FeyenoorduArnie Slott zdaje sobie z tego sprawę Santiago Jimeneza Będzie główną atrakcją drużyny na rynku transferowym, dlatego pokazał swoją pewność siebie, dając do zrozumienia, że ​​klub nie wypuści meksykańskiego napastnika za tak małe pieniądze.

On Feyenoordu W drugiej połowie sezonu przebywa w Marbelli w Hiszpanii, aby pracować. Strateg ma zaufanie do dyrektora sportowego Denisa Te Kloziego i decyzji, która może zostać podjęta w sprawie przyszłości „Bebote”. „Klub wciąż musi zarabiać dużo pieniędzy, aby się rozwijać. Aby podejmować decyzje. Kiedy klub składa ofertę, której nie możemy odrzucić, myślę, że Denis te Klozi (dyrektor generalny Feyenoordu) jej wysłucha” – powiedział strateg. szczególnie Holandia.

Slott przedstawił obszerny komentarz na temat przyszłości Jimeneza Oznajmił, że będzie zabiegał o obronę trwałości swojej pozycji napastnika, który stał się symbolem drużyny od chwili przybycia półtora roku temu do europejskiej reprezentacji, pochodzącego z Niebieski krzyż.

„Wiemy również, że zajęcie drugiego miejsca w Eredivisie (i zakwalifikowanie się do Ligi Mistrzów) przynosi dużo pieniędzy. To, co z tym zrobimy, zawsze będzie brane pod uwagę. Ale nie boję się ciebie. ” Jimeneza Zostaw to tanio, T'Closy tego nie zrobi. Jeśli ktoś złoży świetną ofertę, przedstawię swoją opinię i powody jej odrzucenia. „Ale (zarząd) będzie miał swobodę działania odmiennie”.

Według Slotta prowadzenie interesów na zimowym rynku transferowym wydaje się trudniejsze. Feyenoordu Ma oczy i uszy otwarte, jeśli ma okazję się udoskonalić, ale „złą rzeczą dla niego jest to, że pozostaje otwarty”. Feyenoordu „Jest to o tyle możliwe, że nie da się nas wzmocnić”.

READ  Gdzie oglądać Santos vs Querétaro dzisiaj

otwór Wyjaśnia: „Nie mówię o przyciąganiu dobrych graczy, którzy za sześć miesięcy mogą ponownie wzmocnić nasz zespół, ponieważ to samo wydarzyło się w zeszłym roku. Niezależnie od tego, czy będzie to Stings, Hanako, Weaver czy Timber. Mogę wymienić ich wszystkich. Gracze, którzy nie Nie mam tego.” Natychmiastowy wpływ w pierwszych meczach, a potem zamieniają się dla nas w ogromne wzmocnienia. Jeśli chcemy się wzmocnić zawodnikiem, który będzie nas wzmacniał od pierwszego dnia, to zapewni nam określony poziom wynagrodzenia. To jeszcze nie dla „Feyenoordu”.