18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fernando Tercero upada na Węgrzech

Fernando Tercero upada na Węgrzech

Valdepenero Fernando Tercero uległ poważnemu wypadkowi podczas pierwszego etapu Arlan Nations Grand Prix Pucharu Narodów U23, w którym rywalizuje z hiszpańską drużyną kolarstwa szosowego mężczyzn do lat 23. Trzynaste miejsce Carlosa Canala było najlepszym zakończeniem wizyty reprezentacji narodowej w węgierskim mieście Balatonfoldvar.

Odbywający się na Węgrzech 132-kilometrowy etap sprawił, że trzej kolarze oderwali się, aby poradzić sobie z około ośmiominutową przerwą z peletonem, który wydawał się spokojny, dopóki nie zdecydowali się polować na około trzydziestu kilometrach. Aby przejść, stoi półtorej minuty za ostatecznym zwycięzcą, Duńczykiem Mengelem.

Fernando Tercero, Mikel Retegi, Jorge Gutiérrez i Iker Mintegi ponieśli spory upadek na ostatnim odcinku na około 1500 metrów przed metą, co kosztowało ich czas. . Fernando Tercero zajął 127. miejsce, prawie 6 minut od zwycięzcy.

Carlos Canal i Diego Uriarte uciekli przed spadkiem i weszli do pierwszej grupy pościgowej. Canal wspiął się na ostatnie zbocze, aby zająć dziesiąte miejsce w grupie; Dobry znak tego, co ma nadejść w najbliższych dniach.

Już w najbliższy czwartek nowy etap na 152 kilometrach węgierskiego terytorium.

READ  Spójrz na reprezentację Argentyny: Polska znów przegrała, Niemcy zniszczyły Włochy