2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fernando Gaviria wygrywa trzeci etap polskiej trasy – kolarstwo – sport

Kawior Fernanda Trzecia faza zakończyła się sukcesem w środę Powrót do Polski Kontrowersyjne między Sanok I Rassov, o długości 226 km, z czego Jono Almeida Podążaj za liderem.

Kawior powrócił do zwycięstwa 11 miesięcy i 24 dni po swoim ostatnim zwycięstwie, 16 września 2020 r. Wycieczka po Toskanii.

Możesz być zainteresowany: (Spain Tour 2021: Ci Kolumbijczycy będą w turnieju)

Tym razem z Kolumbii Emiraty ZEA Włożony do opakowania i punktowany Olav Goiz Już Phil Pahaus, W aukcji zamkniętej i 5 godzin 18 minut 15V.

To nie jest dobry rok dla rowerzystów. Mimo wielu możliwości w tym 2021 roku nie był w stanie osiągnąć częściowego sukcesu, ale zawsze ponosił porażkę.

Nie w Wycieczka do ZEA, Nie w tyrreńsko-adriatycki I znacznie mniej Wycieczka po Włoszech Przydarzyły mu się różne rzeczy, ale w Polsce, gdy nikt się nie spodziewał, wrócił na swoje osobiste konto po wygraną, ponieważ miał już 48 lat w swojej karierze zawodowej.

Spośród tych wygranych 22 są Wycieczka słowna, Kolarstwo, najwyższa światowa jakość i są dla niego dobre, po ogłoszeniu, że zatrudni jeszcze dwóch piekarzy do swojej drużyny, swojego towarzysza Alvaro Hotech I niemiecki Pascala Ackermana.

Almeida nadal dominuje w wyścigu w 15 godzin, 1 minutę i 2 sekundy. Diego Ulisses, Partner Kawioru, tylko cztery sekundy.

Najlepszy Kolumbijczyk w klasyfikacji rubioTylko 26 sekund.

Odbędzie się to między czwartym etapem w ten czwartek Dornowie I Bukovina Resort, 159 km, z czego najwyższa góra już się pojawia.

Klasyfikacje
Scena
1. Fernando Caviar 5 godzin 18 minut 15 s
Góra Olav Coez
3. Bill Pahaus MD
26. Alvaro Hotech MD
34. Rubio MD

Ogólny
1. Joao Almeida 15h 01m 02h
2. Diego Ulisses w 4 sekundy
3. Matej Mohoric mt
4. Michael Kvyatkovsky i 11S
5. Michael Honor 18V
6. Dylan Denas i 22S
7. Lorenzo Rota MD
8. Lekarz medycyny Jay Hindley
9. Giovanni Alliotti MD10. Rubio to 26V

READ  Costa Namoines wraca do Polski

Więcej wiadomości

(Fernando Gaviria: To jego najbliższe zwycięstwo w Polsce)

(Po zainwestowaniu 1, 1400 milionów Messi odwiedza PSG za darmo!)

Sporty