30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

FDA zatwierdza pierwszy robotyczny egzoszkielet na stwardnienie rozsiane

Urządzenie posłuży do rehabilitacji pacjentów z tym schorzeniem neurologicznym.

Louis Ochoa

14 czerwca 2022 | | czas czytania: 2 minuty

Urządzenie opracowane przez Ekso Bionics Holdings do leczenia pacjentów ze stwardnieniem rozsianym. Zdjęcie: Ekso Bionics Holdings.

The Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (Administracja Jedzenia i Leków) Zgodzić się na egzoszkielet przenośny robot ExoNRZ Ekso Bionics Holdingsw 2016 roku do użytku w Rehabilitacja incydenty mózgowo-naczyniowe s Uszkodzenia rdzenia kręgowego A w 2020 do użytku w Nabyty uraz mózgu (ABI).

Według firmy EksoNR bazuje na swoim poprzedniku i EXO GTreprezentujący „następną generację” zmotoryzowanego egzoszkieletu dolnej części ciała wspomaganego chodzeniem Do rehabilitacji fizycznej i neurologicznej.

Jako wiodąca firma w Rozwiązania marketingowe dla mobilnych botów Leczenie rehabilitacji medycznej, dążymy do maksymalizacji dostępu do Pacjenci dla naszej technologii Stephen ShermanPrezes i Dyrektor Generalny Ekso Bionikaw komunikacie prasowym.

„Dzięki rozszerzeniu wskazań do stosowania o stwardnienie rozsiane, EksoNR może pomóc znacznie większej liczbie pacjentów i faza Mobilność pacjentów„, Powiedział Sherman.

„Cieszymy się, że urządzenie przyniesie korzyści pacjentom ze stwardnieniem rozsianym, Dostarczanie bardzo potrzebnych rozwiązań rehabilitacyjnychpodobnie jak w przypadku pacjentów po udarze, a Uraz rdzenia kręgowego i nabyte uszkodzenie mózgu.

Według firmy urządzenia egzo Jest używany w ponad 375 ośrodkach rehabilitacyjnych na całym świecie i pomógł pacjentom dawać prawie 200 milionów kroków, jednocześnie wspierając nadzieje pacjentów na mobilność i niezależność.

Zasoby doradcze tutaj.