22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

FC Barcelona |  Lewandowskiego |  Ekspresowa podróż do Polski z Laporty i Alemanów

FC Barcelona | Lewandowskiego | Ekspresowa podróż do Polski z Laporty i Alemanów27.03.2023 o 17:45

CEST


z Liga Królewska na Camp Nou do jednego Spotkanie Rady Dyrektorów w celu przeglądu cięć do Warszawy. Program Joana Laporty wydaje się zbyt typowy dla ministra. Czołowy piłkarz FC Barcelony obok Mateu Alemanego do Warszawy już w ten poniedziałek.


Powód? Dołącz do Roberta Lewandowskiego, jednej z gwiazd i filarów obecnego planu gry pierwszego zespołu, na „premierowym” jego dokumencie. Będzie we wtorek w stolicy Polski od godziny 18:00.

Będzie emitowany na Amazon Prime Wyjaśnia życie i udaną karierę jednego z największych strzelców w historii piłki nożnej. Miał zostać opublikowany w 2022 roku, ale historia jego transferu do FC Barcelony doprowadziła do dodania dwóch kolejnych rozdziałów. Niewątpliwie historia była dla niego soczysta.

przeciwko Albanii w celu odzyskania długu

W ten sposób tacy jak Laporta i Alemany przyjadą z napastnikiem w ważnym dniu. Nie zabraknie kolegów z drużyny, przyjaciół i jego rodziny. Dziś wieczorem (20:45) napastnik zagra ze swoją drużyną przeciwko Albanii w drugiej rundzie kwalifikacyjnej do Mistrzostw Europy 2024.


Polska słabo zaczęła od porażki 3:1 z Czechami, co wywołało krytykę polskiego zespołu w środowisku medialnym.

READ  W rozmowie z amerykańskim dziennikarzem Tuckerem Carlsonem Putin wykluczył inwazję na Polskę lub Łotwę.