6 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Farmaceutyczny wchodzi na polski rynek z umową z Soderią

6 maja 2022 – 14:37

Spółka PharmaCielo Sp. (OTC: PCLOF), drużyna PharmaCielo Colombia Holdings SASpodpisał umowę inwestycyjną z Soteria Holdings Limited. Zgodnie z warunkami umowy, Polska spółka zależna Soterii będzie ubiegać się o wielokrotne licencje na import i sprzedaż hurtową kwiatów i soków z konopi medycznych firmy na polskim rynku.. Ponadto polska spółka zależna Soderii będzie wspierać dostarczanie zespołu wiodących ekspertów w dziedzinie marihuany medycznej w kraju. Programy edukacyjne i szkoleniowe dla lekarzy w Polsce Ci, którzy chcą przepisać marihuanę medyczną swoim pacjentom.

Powiązana zawartość: Farmaceutyki w Argentynie: Sojusz między kanadyjską firmą produkującą marihuanę medyczną a argentyńskim laboratorium

„Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą Soteria, aby dostarczać wysokiej jakości suszone kwiaty i soki PharmaCielo pacjentom w Polsce i torować drogę do innych części Europy. Koncentrujemy się na zwiększeniu eksportu suszonych kwiatów THC z Kolumbii w Europie. Unia Europejska staje się jednym z najważniejszych rynków konopi indyjskich na świecie, a Polska ma obecnie jedną z największych i najszybciej rosnących populacji pacjentów w regionie.On zadeklarował Bill PetronCEO Farmaceutyczny.

„Wielkość i jakość PharmaCielo w górę i w dół w wyjątkowy sposób pozycjonuje firmę jako potężnego konkurenta dla obecnego europejskiego importu drogich kwiatów psychodelicznych i spodziewamy się, że będzie to znaczący impuls dla wzrostu”.

Przez BenzingaPrzetłumaczone przez El Flandio.

READ  Peruwiańczycy na Ukrainie zostaną przewiezieni pociągiem do polskiej granicy