1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Farewell Televisa: Po 15 latach na antenie ogłosili zwolnienie Galilei Montejo i rozpłakali się na „Hui”

Meksyk. – Po 15 latach na antenie w Dzisiejszy programujawnia, że ​​jeden z najgorszych wrogów kierowcy Galilea Montego To on ją zastąpi w Poranna telewizjaPoza tym Filtr wideo z Tabacji zalany łzami W pełnej transmisji. O czym on mówi? Jak być może pamiętasz, od końca zeszłego roku krążyły pogłoski, że Ghali będzie szukał okazji w Univision Teraz, gdy skończyłeś swój umowa na wyłącznośćJednak nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

27-letnia prezenterka in san anioł telewizja, zaprzeczył, że zrezygnuje z programu na stałe, chociaż był nieobecny przez kilka dni, ponieważ zapowiedział, że pojedzie na kilkutygodniowe wakacje. W tej chwili, gdy nie było Cię na zdjęciu, osoba, która przyszła go zastąpić, nie jest ani więcej, ani mniej niż Marisol Gonzalez, który był częścią obsady, ale odszedł w zeszłym roku z powodów osobistych. Mimo że jasno dała do zrozumienia, że ​​to dla jej rodziny, wspomniano, że to zrobiła zły związek z Gali.

Czy Galilea Montego opuści „Howie”?

według kanału youtube Borlotprezesi już rozważali powrót Marisol, bo Coahuilense pożałuje odejścia Dziś Wróciłbym. „W ciągu piętnastu lat, kiedy Gallia Montejo prowadziła „Hoy”, była odpowiedzialna za zwolnienie swoich partnerów z programu, z którymi się nie dogadywała. Ale Galli nie sądziła, że ​​jeden z nich najgorsi wrogowie Powróci, by zająć swoje miejsce w programie, ku zaskoczeniu wielu Marisol wróciła do porannego programu Televisy.

Kanał podał również, że Gallia przyczyniła się do odejścia Marisol z jej powodu skalisty związekco zostało już udowodnione w różnych mediach i dziennikarzach m.in Alex wystarczy. Tzw. „złoczyńca pokazów” pokazał, że była królowa piękności zdecydowała się odejść, ponieważ miała „dosyć wrogości, jaką zawsze traktował ją jeden z porannych nagłówków”, odnosząc się do kobiety z Guadalajary, która w ostatnich dniach już wyrósł wie o wygaśnięciu jego kontraktu w stacji telewizyjnej W tym roku.

„produkt Andrea Rodriguez Zadzwonił do Marisola, żeby zrelacjonować wakacje Montego (…) Według niektórych mediów prawdziwym powodem (wyjazdu) było to, że nie mógł znieść złego traktowania Dżalila. Wiadomo, że Galli ma wieczny proces ze swoimi towarzyszami, ponieważ uważa ich za bezpośredniego konkurenta (…) Galilea wcale nie jest szczęśliwa, ponieważ mówi się, że Marisol chce zachować swoje miejsce w Hue ”- powiedział kanał .

Montego nie pojawił się ponownie w sieciach społecznościowych podczas swoich wakacji, więc kanał przewiduje, że chociaż może jechać na wakacje z rodziną, może również ukrywać, że będzie Testuj w Ameryce Jak wspomina kilka portali. Mianowicie, że po kilku skandalach wizerunek Guadalajary został zadany dotkliwym ciosem, co potwierdza wielu, że będzie starała się zacząć od zera na rynku amerykańskim.

Warto zauważyć, że powyższe informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez firmę ani przez samą Galle, więc musimy poczekać, aby dowiedzieć się, jaka jest prawda. Z kolei Montego pojawił się w poniedziałek 8 sierpnia, rano audycja zalała się łzami, ale nie z powodu czegoś nowego, ale dlatego, że pamiętali czasy, kiedy nagłówki takie jak: Andrea Legarreta I ogłosił je Andrea Escalona ciąża.

W filmie z 2012 roku kobieta z Guadalajary właśnie poślubiła swojego męża Ferdynand Quinn I nic na to nie poradzę wylać łzy i nosić tak emocjonalnie Kiedy jej koleżanki z klasy dowiedziały się rano, że jest w ciąży z pierwszym dzieckiem, MateuszKto ma teraz 10 lat. I chodzi o to, że ta mała jest światłem jej oczu, do tego stopnia, że ​​towarzyszył jej w kilku programach przez lata, aż do teraz, ponieważ Ghaly przyznał, że rzeczywiście jest .Błagam Cię Kto nie chce pojawiać się w telewizji.

Nie lubi tego, jako dziecko był stworzony z „telewizji, mamy i pracy”. Teraz mówi mi: „Nie mamo, to nie tak”. Bo skoro już lubi małe dziewczynki w szkole, w pewnym wieku, to nie chce już wychodzić”.

Źródło: Trybuna

READ  Z dokumentów sądowych wynika, że ​​Ezra Miller groził spaleniem pary