3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Fani docierają do swoich serc”;  Jesus Martinez mówi, że jest mu przykro z powodu meksykańskiej piłki nożnej – Fox Sports

„Fani docierają do swoich serc”; Jesus Martinez mówi, że jest mu przykro z powodu meksykańskiej piłki nożnej – Fox Sports

Wyniki wspierają Touzos i Lyon Grupa Pachuca Jednak jako jeden z najbardziej utytułowanych graczy, którzy najlepiej radzą sobie w Liga MX Niewiarygodnie jego główny kierownik, Jesus Martinez Patiño nie jest członkiem Komisji Reprezentacji Narodowych który przedstawia teraźniejszość i przyszłość głęboko kontuzjowanego Tricolor, który przeżywa najgorszy moment w swoich relacjach z fanami od dziesięcioleci.

Zrób mea culpa w odniesieniu do czasownika Złe wyniki reprezentacji Meksyku Ostatnio, co obejmuje wykluczenie z fazy grupowej w Katarze 2022 oraz brak biletu na igrzyska olimpijskie z mężczyznami lub kobietami, a także absolutny brak mundialu kobiet, Martínez Patiño zgodził się, że to właściciele ponoszą największą odpowiedzialność W tym piłkarskim kryzysie.

„My (właściciele) jesteśmy winni, jesteśmy odpowiedzialni. Kibice są zmęczeni naszymi błędami. To niewiarygodne, że mamy najlepszą radę, jaką Meksyk może otrzymać, po prostu tacy jesteśmy. Ludzie z najlepszej firmy cementowej w Meksyku, ze stacji telewizyjnych Amaury (Vergara) z jego wizją i firmami, Alejandro (Iraraguri) który wykonuje bardzo dobrą robotę”.ogłoszono w serialu ESPN.

Przykro mi z powodu sposobu, w jaki traktowana jest branża piłkarska (…) Nie chcemy walczyć z branżą. Chcemy zbudować nową branżę, bo kibice są wymagający i najbardziej szanują. Ludzie mają go dość. dla branży, którą zbudujemy; Ale nie każ mi mówić, że mamy inną wizję niż my”..

Zawór bezpieczeństwa: Niesamowita zmiana fizyczna Chicharito na wypadek, gdyby planowali wezwać go do Tri

Wybór należy do ludzi: Jesus Martinez

Jak zapytał szef Grupo Pachuca Pomyśl więcej o wentylatorze Bo to on najczęściej cierpi z powodu niepowodzeń sportowych tricoloru z powodu dotychczasowego poczucia tożsamości.

Reprezentacja Meksyku należy do ludzi, ta osoba należy do ludzi. Wiemy, jaka była struktura federacji i ligi 60 czy 70 lat temu, ale reprezentacja należy do ludzi, to nasza reprezentacja.Powiedział.

READ  Santiago Jimenez odpowiada na krytykę swojej narodowości - Fox Sports

Dlaczego Jesusa Martineza nie było w komisji selekcyjnej?

Ujawnił to odnoszący sukcesy biznesmen Diego Coca i Rodrigo Aries de Parga nie wydają się być odpowiednimi profilami być odpowiednio dyrektorem technicznym i kierownikiem drużyn narodowych, a nawet gdy inni właściciele zwracali się do niego z prośbą o rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko, które obecnie zajmuje, to właśnie wtedy Zdecydowałem się wystąpić z komisji Ponieważ nie podzielali jego wizji prawdziwej przemiany.

„NIE, nie moje (Profil to Diego Coca). Nie o taką wizję nam chodzi, ponieważ stworzyliśmy profile nie tylko trenera reprezentacji Meksyku, ale także U-23, U-20, kobiet, na wszystkie stanowiska, dla menedżerów.on wskazał.

„Kiedy rozmawiają ze mną i mówią mi, że muszę przeprowadzić wywiad z Rodrigo Aries de Parga, mówię im:„ Jak? Jeśli mówimy o tworzeniu profili. kilku właścicieli Mówią mi, że muszę przeprowadzić wywiad z Rodrigo Aresem de Parga, mówię im, że on tam nie chodzi i ja już nie pójdę.