27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani chodzą po maszynie Seiyuu Sumi Sakurasawy, aby zdobyć bibułkę – Kudasai

Ri TakahashiAktorka głosowa postaci Sumi Sakurasawa w komponowaniu anime Kanugo, Okarishimasu (Rent A Girlfriend), zdjęcie pakietu chusteczek o tematyce franczyzowej sprzedanego na poprzednim wydarzeniu franczyzowym. W swoim niewinnym liście aktorka napisała:Piękna zasłona w poczekalni„Jednak reakcje fanów mogły nie być takie, jakich się spodziewałem.

Ci, którzy oglądali oryginalną serię lub mangę, wiedzą, że główny bohater, Kazuya Kinoshita, ma jedną spójną czynność: masturbację. Świadczył o tym fakt, że w jego pokoju zwykle znajdowała się wymierna ilość serwetek. Biorąc pod uwagę, że rzadko widuje się go z grypą, jest mało prawdopodobne, że użył jej do wydmuchania nosa.

Komentarze takie jak: «Miłośnicy Kanokari użyją tego do masturbacji»; «O nie, Kazuya został właśnie wspomniany w tym poście, nie wiedząc o tym»; «Ulubiony Kazuya, nie alergiczny»; «Chusteczki Kanokari są takie surrealistyczne«:«Jeden z najlepszych gadżetów anime, replika»; «To trochę sugestywne»; tak „Kupiłem je już w ostatniej ofercie. Kazuya zawsze go nosi, kiedy się masturbuje, więc nie mogę się powstrzymać, ale pamiętam, że za każdym razem, gdy próbuję otworzyć paczkę».

Podsumowanie Kanogo, Okarishimasu

Kazuya Kinoshita jest 20-letnim studentem college’u, który ma niesamowitą dziewczynę: uroczą Mami Nanami. Ale nagle już nie. Mammy bez ostrzeżenia zerwała z nim, pozostawiając go smutnego i samotnego. W swoim dążeniu do złagodzenia bólu zatrudnił swoją dziewczynę za pośrednictwem aplikacji internetowej. Jego partnerką jest Chizuru Mizuhara, która dzięki swojej niezrównanej urodzie i łagodnemu zachowaniu zdołała zdobyć sympatię Kazuyi. Ale po przeczytaniu podobnych doświadczeń od innych klientów, przez które przeszła Chizuru, Kazuya jest pewien, że jej opiekuńcza osobowość i ciepły uśmiech były tylko graniem w jego sercu, źle ją oceniając.

Zirytowany Chizuru krytykuje go za haniebną hipokryzję, ujawniając jego prawdziwą temperamentną osobowość. Jednak ta wymiana została przerwana przez jednego, gdy Kazuya dowiedział się, że jego babcia zerwała. Pobiegli do szpitala i znaleźli babcię Kazuyi już w dobrym stanie. Zdezorientowany istnieniem Chizuru, Dadi pyta, kim może być ta dziewczyna. Zmotywowany Kazuya przedstawił ją jako swoją prawdziwą dziewczynę, zmuszając Chizuru do odegrania roli. Ale skoro Kazuya wciąż jest przywiązany do Mami, jak długo ten trudny klient i niechętna do wynajęcia dziewczyna może je robić?

Linia: Oficjalne konto na Twitterze

READ  Czy „Lightyear” ma sceny po napisach? - Wiadomości o filmach

(C) 宮 島 礼 ・ ・ 社 / 2022 | Sumi Sakurasawa