2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani chcą zobaczyć trójkąt miłosny One Punch Man – Kudasai

Jak wspomniano wcześniej, adaptacja mangi Człowiek z jednym ciosemOdpowiedzialny za Yusuke Murata, rozpoczął jeden z najbardziej oczekiwanych wątków fabularnych przez fanów. Jednak ostatni rozdział zawierał serię obrazów, które również zwróciły uwagę, w tym Siostry Fubuki s TatsumakiWcześniej Saitama. Dlatego wielu fanów wyraziło chęć zobaczenia trójkąta miłosnego.

«Ostatni rozdział mangowej adaptacji „One Punch Man” został opublikowany 26 stycznia w Japonii w serwisie Tonari no Young Jump. Siostry Tatsumaki, Fubuki i Saitama, były świadkami ważnego rozwoju, aw mediach społecznościowych pojawiło się wiele komentarzy, ponieważ fani mają nadzieję na zwrot akcji przypominający komedię romantyczną. Fubuki i jego podwładni wpadają w tarapaty, gdy odkrywają, że mają w swoich szeregach kreta Tsukuyomi. Chociaż Tatsumaki i Saitama udaje się wykończyć zagrożenie, w grupie Fubukiego powstaje ciężka atmosfera.».

«W tym ostatnim odcinku Tatsumaki zostaje zatrzymany przez Saitamę, gdy próbuje wyeliminować wszystkich członków grupy Fubuki. Jego naturalne moce z pewnością mają pewien wpływ na Saitamę, ale nie mogą mu wyrządzić żadnej krzywdy. Kiedy Tatsumaki, który miał dość sytuacji, odpowiedział z całych sił, zaczął niszczyć obiekt, więc Saitama, czując, że wszyscy są w niebezpieczeństwie, mocno ją przytulił i zabrał w inne miejsce.».

«Ręczna adaptacja Yusuke Muraty była już trendem, ponieważ atrakcyjność postaci kobiecych, zwłaszcza Fubuki i Tatsumaki, rosła wykładniczo z każdym nowym rozdziałem. Mocne skupienie się na kobiecych formach obu sióstr było już tematem zainteresowania, a fani w pełni docenili artystyczny kierunek autora.».

«Scena, w której Saitama Tatsumaki przytulał się, wydawała się najbardziej ekscytująca dla tych fanów. Autorka szczegółowo opisała obraz zgniecenia środka jej klatki piersiowej przez bliski kontakt oraz komentarze takie jak: „Okazuje się, że Tatsumaki-chan ma parę uroczych piersi.„;”Wow, nie wierzę własnym oczom.„; tak „Cycki Tatsumakiego wyglądają niesamowicie, nigdy nie sądziłem, że to powiem».

READ  Maribel Guardia rozświetla sieć w odważnej diamentowej sukience i przyciągających wzrok nogach | Zdjęcie

«To było wydarzenie bardzo podobne do tego, co widzieliśmy w „To LOVE-Ru”, ale także Wygląda na to, że fani chcą zobaczyć odniesienia do komedii romantycznych. Również w tym rozdziale jest scena, w której Tatsumaki pyta Saitamę o jego związek z siostrą. Saitama myśli przez chwilę i odpowiada: „Jesteśmy tylko znajomymi”, podczas gdy Fubuki ma smutną i zszokowaną minę. Z drugiej strony, w scenie, w której Saitama obejmuje Tatsumakiego, autor dodał szczegółowy obraz zaskoczonej twarzy Tatsumakiego.».

«to jest powód Reakcja różnych fanów, którzy mają nadzieję zobaczyć trójkąt miłosny skupiony na Saitamiepodkreślając komentarze, takie jak:Mam silne przeczucie, że Fubuki i Tatsumaki zaraz zainteresują się Saitamą.„; tak „Chcę, żeby obie siostry zakochały się w SaitamieJednakże, W oryginalnej mandze internetowej nie ma tak seksownej sceny. Oczywiście nie ma również romantycznego rozwoju między żadną z postaci.. Wydaje się, że fani przesadzają z prostym spotkaniem dwóch postaci. Co zrobi Yusuke Murata?».

Linia: mejitsu