27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani Ameryki eksplodowali przeciwko Pedro Aquino

Pedro Aquino Doświadczone chwile wzlotów i upadków z Ameryka, czy to w jego grze, czy w postrzeganiu go przez fanów, ponieważ spełniał oczekiwania w swojej grze, ale jednocześnie powodował dyskomfort, ponieważ w przeszłości czasopisma Nie był dostępny z powodu zawieszenia lub kontuzji.

zanim to było Finał Z Liga Mistrzów CONCACAF i duża impreza meksykańska piłka nożna, skała był zarażony Wybierz Peru, kontakt, który został odwołany, mimo że potwierdzono, że nie był w stanie stawić się z powodu urazu mięśnia. Mimo to nie tylko został odwołany, ale także przyszedł do gry i cierpiał z powodu dyskomfortu, który trzymał go z boku na kolejne tygodnie.

pas Hobby rozważ to nie tutaj Był w dużej mierze odpowiedzialny za argument, że uczestniczył w rozmowie ze swoim krajem znając swoją kontuzję i nie wyrażał tego faktu, co wpłynęło na jego zaangażowanie w Millonety W najważniejszej części semestru.

Choć od tego wydarzenia minęło już kilka tygodni, fani nie zapomnieli, co się wydarzyło i raz to zobaczyli Pedro Na zdjęciach z badań lekarskich zaczęli go obwiniać za jego wcześniejsze decyzje, a niektórzy nawet prosili go o opuszczenie klubu z powodu ich irytacji.

w międzyczasie, Pedro Aquino w kształcie, aby być powstrzymywaniem Orły W tym rozdziale, który jest tym samym, co ważne zawody pomocników, w których każdy nieostrożny może stracić własność, w tym sam peruwiański pomocnik, który wciąż jest w centrum uwagi. kremy.

READ  Nowe twarze Tri w 2021 roku