28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fan otrzymał sushi na premierze Małej Syrenki, a jego reakcja zrobiła furorę – CINEMABLEND

Fan otrzymał sushi na premierze Małej Syrenki, a jego reakcja zrobiła furorę – CINEMABLEND

Czy możesz sobie wyobrazić udział w premierze Małej Syrenki i dostać darmowe sushi do obejrzenia filmu? Ta dziwna sytuacja już się wydarzyła, a fan miał takie doświadczenie. Nie zapomnij o wersecie z „Gdzie jest Nemo”: „Ryby to przyjaciele, a nie jedzenie”.

Mała Syrenka spędziła swój pierwszy weekend pokonując w światowych kasach Szybkich i wściekłych 10. Nowy film aktorski Disneya z Halle Bailey jako samą księżniczką Ariel, co wywołało różnego rodzaju emocje i niestety rasistowskie komentarze. Borghetti. A jakby tego było mało, jeden z fanów filmu miał dziwaczne przeżycie, gdy na premierze filmu poczęstowano go sushi.

Ten czyn rozgniewałby Lilo, bo to niesmaczne podawać na obiad danie z surową rybą, kiedy film pokazuje życie morskie. To bez zapominania o tym Flądra, jedna z najlepszych przyjaciółek Ariel, jest w rzeczywistości rybą, co dodaje mrocznego charakteru doznaniom kulinarnym.

A na dowód ten zdezorientowany fan Przesłała zdjęcia na swoje konto TikTok, pokazujące, jak odebrała kolację w stylu Małej Syrenki z zamówieniem sushi na amerykańskiej premierze.. Nawet plastik przykrywający jedzenie musiał mieć uszczelnienie foliowe.

W słowach użytkownika potwierdził, że brzmi to jak „fajny” pomysł, ponieważ jest zgodny z podwodnym motywem filmu z Javierem Bardemem w roli głównej, Ale to nie wywołuje podwójnego przesłania, coś, co uważa za „chore”.. A gdybyś był fanem życia morskiego, z pewnością nie byłoby to zabawne, zwłaszcza gdy miałeś rozpocząć film od szczęśliwych ryb i znajomej muzyki.

Jak było do przewidzenia, sytuacja ta wywołała najróżniejsze reakcje (jakby film potrzebował więcej kontrowersji ze swojej strony). „RIP Flounder, pokochałbyś ten film”, „Myślę, że to właśnie je Ariel”, „Och! To jest dzikie”Wielu użytkowników napisało w komentarzach.

To może być najlepsze Trzymaj się tradycji chodzenia do kina i najlepiej kupić garść dużego popcornu, bardzo zimne napoje i może lody, zwłaszcza jeśli wybierasz się do kina mała Syrenka. Nie chcemy, abyś doznał traumy, jak ten użytkownik, który nie mógł powstrzymać zaskoczenia i musiał opowiedzieć światu o dziwnym doświadczeniu, które miał w pracy.

READ  Aracely Arámbula: W ubraniach Texana i obcisłej skórze, tak wyglądała, kiedy poświęciła się śpiewaniu norteno

Jeśli nadal nie widzisz mała Syrenkanie zapominajmy, że można jeszcze kupować bilety, bo właśnie zaczął się jego przejazd przez kina w naszym kraju, więc będziemy mieli jeszcze dużo do opowiadania zarówno o Arielu, jak i o takich dziwnych historiach jak to sushi w połowie premiery. I nie zapomnij o powiedzeniu „Ryby są przyjaciółmi, a nie jedzeniem”, które uczyniło je tak sławnym. Gdzie jest Nemo; Ile mądrości kryło się za tymi słowami.