18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fajne Cadillaki za darmo w Zócalo od CDMX, to szczegół

Fajne Cadillaki za darmo w Zócalo od CDMX, to szczegół

Bezpłatne koncerty w cokół Miasto Meksyk jest na porządku dziennym, a to generuje duże oczekiwania wśród mieszkańców stolicy czwartek, 18 maja Dodano kolejną grupę, ponieważ potwierdzili zgłoszenie Świetne samochody Cadillac w którym kibice mogą uczestniczyć całkowicie bezpłatnie.

Ze względu na ogromny sukces hiszpańskiej piosenkarki Rosalía stała grupa – ta ostatnia z rekordową frekwencją na pierwszej w mieście arenie z 280 tysiącami widzów – coraz więcej artystów mogłoby angażować się w darmowe koncerty w stolicy kraju, o czym świadczy najnowszy komunikat na portalach społecznościowych.

Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze m.in Ministerstwo Kultury Z Mexico City poinformowano, że Los Fabulosos Cadillacs będzie obchodzić trzy dekady swojego albumu „puste kubki” Z prezentacją w Zócalo w najbliższą sobotę, 3 czerwca o 20:00.

„Nieuniknione odniesienie do ska, reggae i latynoskiego rocka. Z karierą trwającą 38 lat Los Fabulosos Cadillacs świętuje trzy dekady swoim klasycznym albumem Vasos vacíos” – czytamy w wiadomości udostępnionej na koncie Ministerstwa Kultury na Twitterze. Jak dotąd grupa nie skomentowała tej sprawy.

Więcej samochodów Cadillac

zespół Założona w 1985 roku Wśród jej członków Wincentyński, Mario Sibermann, Annibale Rigozzi i Flavio Cianciarulo. Niejednokrotnie stwierdzili, że ich głównymi wpływami są The Selecter i English Beat. Obecnie pozostają w gustach publiczności z piosenkami takimi jak „Vasos vacíos”, „Siguiendo la Luna”, „Matador” i „Mal bicho”, by wymienić tylko kilka.

W rozmowie z gazetą ArgentyńczykGrupa poinformowała, że ​​podczas swoich pierwszych prezentacji trzymała się pomysłu nazywania siebie po prostu „Los Cadillacs” i ta nazwa była w Grupa którzy dali swój pierwszy koncert w instytucji w Mar de la Plata.

Zespół początkowo nosił nazwę „Los Cadillacs” przez Alviara i Talcahuano, Dziś już nie istnieje I wypełniliśmy (…) Właściciel, zadowolony, że zapełniliśmy salę, reklamował się w gazecie jako „Cadillaki Los Fabulosos”. Ta nazwa brzmiała dla nas świetnie i nawet jej nie podejrzewaliśmy, tak już zostało” – powiedział Vicentico.

READ  Horoskopy na 1 lipca: MHONI SEER mówi ci, co czeka twój sobotni horoskop

Czytaj:

Claudia Sheinbaum wspomina historię darmowych koncertów w Zócalo z CDMX