5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Faitelson pokonał FMF o nową karę FIFA dla Tri

Reprezentacja Meksyku ponownie została ukarana za stosowanie obelg antygejowskich (zdjęcie: EUTERS/Henry Romero)

Po południu w poniedziałek 1 listopada o godz Nowa kara za reprezentacja Meksyku W obecności Okrzyk antygejowski W eliminacjach do Mistrzostw Świata w kierunku Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Meksykańska Federacja Piłki Nożnej (FMFBył odpowiedzialny za udział swoich fanów w nowych meczach weta trójstronny W kolejnych pojedynkach heksagonalnych CONCACAF.

Kara została wymierzona w związku z zachowaniem społeczeństwa w stoczonych przez niego pojedynkach Kanada I Honduras w Stadion Azteków. Grzywna ekonomiczna i weto ze strony kibiców wywołały poważne kontrowersje w opinii publicznej, a praca Międzynarodowego Związku Piłki Nożnej (FMF) mająca na celu wyeliminowanie dyskryminującego sformułowania została zakwestionowana.

David Fittelson, dziennikarz sportowy z ESPN, przyłączył się do debaty na portalach społecznościowych i zaatakował federację meksykańską, kwestionując jego decyzję o zatrzymaniu Majdanu Olbrzymia Santa Ursula Jako oficjalna siedziba kadry narodowej. Skrytykował, że jeśli Azteca zostanie utrzymana w ramach przygotowań do nadchodzących meczów u siebie, to co się stanie, to Meksyk będzie grał bez kibiców do końca rund kwalifikacyjnych.

Faitelson zaatakował FIFA za karę FIFA (Zdjęcie: Twitter / @Faitelson_ESPN)
Faitelson zaatakował FIFA za karę FIFA (Zdjęcie: Twitter / @Faitelson_ESPN)

Nawet o tym wspomniał trójstronny z Meksyk Byłby to późny krok w celu wyeliminowania zachowania fanów, które wiąże się z nieużywaniem krzyków. Za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze powiedział:

„Departament Stanu USA musi teraz podjąć delikatną decyzję. Czy spóźnić drużynę ze stadionu Azteca, czy rozegrać resztę rund kwalifikacyjnych bez publiczności…”

Były członek komitetu ESPN Wskazał, że Rosyjska Federacja Piłki Nożnej nie jest zachęcana do usunięcia reprezentacji narodowej ze stadionu Azteca Powód Zainteresowania która ma pierwszeństwo przed sportowym samopoczuciem. To było jasne, że trójstronny Musiał wypróbować inne scenariusze, aby spróbować urozmaicić publiczność i uniknąć antysportowych zachowań stołecznych kibiców, gdy drużyna narodowa gra jak najwięcej.

Fittelson zakwestionował interesy FMF w utrzymaniu stadionu Azteca jako głównego stadionu (Zdjęcie: Twitter / @Faitelson_ESPN)
Fittelson zakwestionował zainteresowanie FMF utrzymaniem stadionu Azteca jako głównego stadionu (Zdjęcie: Twitter / @Faitelson_ESPN)

Dwa mecze bez widowni dla reprezentacji Meksyku. Nowa kara FIFA za homofobiczny „Krzyk”. Błąd FMF. Od tego czasu minęło dużo czasu Musieli opuścić Azteków, ale interesy są interesami…” Faitelson napisał na Twitterze.

READ  Querétaro Femenil 1-2 gole i najważniejsze punkty Tigres Femenil w Liga MX Femenil 2021 | 09.03.2021

ten imprezy weta Co się stanie Meksyk Jako miejscowi pozostaną do przyszłego roku; Pierwszy będzie wcześniej w pojedynku Kostaryka, w styczniu 2022, drugi będzie w meczu przeciwko Panamaktóre odbędzie się w lutym. Co więcej. Federacja Meksykańska będzie musiała zapłacić Grzywna ekonomiczna z 100 000 franków szwajcarskich.

Poprzez oświadczenie wydane przez Departament Komunikacji Departamentu reprezentacja Meksyku Wyjaśnił, że Międzynarodowy Związek Piłki Nożnej (FIFA) powiadomił Międzynarodowy Związek Piłki Nożnej (FIFA) o nowych sankcjach za używanie okrzyków nawołujących do dyskryminacji, stosowanych przez kibiców w meczach eliminacyjnych w październiku ubiegłego roku.

Meksyk rozegra u siebie dwa mecze weta bez kibiców (Zdjęcie: Thomas Shea/USA Today Sports)
Meksyk rozegra u siebie dwa mecze weta bez kibiców (Zdjęcie: Thomas Shea/USA Today Sports)

„Meksykańska Federacja Piłki Nożnej została powiadomiona przez FIFA „Sankcja nałożona w wyniku oceny przez odpowiednie władze zachowania ich kibiców podczas meczów rozgrywanych na stadionie Azteca z Kanadą i Hondurasem w październiku zeszłego roku” – czytamy w oświadczeniu.

W tych grach, kiedy Meksyk był lokalny, sędziowie imprezy przeprowadzone protokół dyskryminacyjny I zatrzymali grę na kilka minut. Poprzez lokalny głos Azteca i ekrany stadionów poprosili uczestników, aby nie używali wyrażenia sankcjonowanie FIFA; Powoli publiczność się poddała i gra trwała dalej.

Chociaż to jest trójstronny wygraj gry powiedział, Fani ponieśli błądW związku z tym meksykańska drużyna została ponownie ukarana grzywną.

Czytaj: