1 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Facebook zrekompensuje użytkownikom pieniądze; Czy możesz żądać tego odszkodowania od Meksyku?

Facebooksieć społecznościowa należąca do Meta, przekaże użytkownikom 725 milionów dolarów po ujawnieniu, że wygasła firma Cambridge Analytica jest powiązana ze Stevem Bannonem (strategiem politycznym ds. Donalda Trumpa), zapłacił twórcy platformy za dostęp do informacji o około 87 milionach kont.

O rekompensatę mogą się ubiegać ci, którzy przystąpili sieć społeczna między majem 2007 a grudniem 2022, ale dotyczy tylko tych, którzy tam przebywali Zjednoczone państwo W tych latach, od kiedy doszło do wycieku danych podczas wyborów prezydenckich w 2016 roku.

W ten sposób użytkownicy Facebook w Meksyku Osoby, które mogą ubiegać się o kwotę ekonomiczną, to osoby, które mieszkały w Stanach Zjednoczonych w pewnym momencie we wspomnianym okresie, niezależnie od ich narodowości.

Przeczytaj także Jak połączyć swoje konto na Facebooku z Instagramem

Jeśli powyższa sytuacja dotyczy Ciebie, możesz uzyskać dostęp do oficjalnej strony kompensacji platformy należącej do Meta, dostępnej pod tym adresem:

Tam zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza, który zawiera dane kontaktowe, kilka pytań dotyczących okresu korzystania z konta na Facebooku, a nawet sekcję dotyczącą Wprowadź metodę płatności.

Termin ubiegania się o odszkodowanie upływa 25 sierpnia 2023 ro ile spełniasz wszystkie wymagania formularza.

Przeczytaj także Jak trwale usunąć swoje konto na Facebooku: krok po kroku

Zapisz się tutaj, aby otrzymywać nasze biuletyny z codziennymi wiadomościami, opiniami i wieloma innymi opcjami bezpośrednio na swój adres e-mail.

asf/rcr

READ  Sędzia odrzuca siedem z ośmiu zarzutów przeciwko Alexowi Saabowi, sojusznikowi Maduro, o pranie brudnych pieniędzy