24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Face ID z nową maską, emotikonami, globalną kontrolą i innymi wiadomościami

Face ID z nową maską, emotikonami, globalną kontrolą i innymi wiadomościami

po Potwierdź zwolnienie W ostatnim słowie kluczowym i po tygodniach wydań beta, Apple w końcu wypuściło ostateczny i stabilny system iOS 15.4 dla wszystkich. Dostępny jest również jego starszy brat, iPadOS 15.4. Te wydania przynoszą ważne wiadomości i kończą wypełnianie wszystkiego, co zostało obiecane na WWDC21. Tak, zajęło to Apple dziewięć miesięcy.

Wszystkie wiadomości dotyczące iOS 15.4 i iPadOS 15.4

Najważniejszą nowością w iOS 15.4 jest bez wątpienia uniwersalna kontrolaktóry w końcu pojawia się i łączy z macOS 12.3 do Używaj wielu iPadów i Maców za pomocą tylko jednej klawiatury I mysz bez konieczności formatowania czegokolwiek. Ta funkcja pojawiła się w poprzednich wersjach beta, ale zniknęła do tej pory, zanim pojawiły się odpowiednie wersje stabilne.

Kolejną nowością wartą podkreślenia jest możliwość: Użyj Face ID, aby odblokować iPhone’a z maską. Musisz przejść przez inny proces rozpoznawania twarzy, ale Apple był w stanie znaleźć sposób na odblokowanie bez analizy naszego nosa lub ust i bez polegania na Apple Watch. Z pewnością z tego powodu wiele osób będzie chciało pobrać tę aktualizację, ale bądź ostrożny: działa tylko na iPhonie 12 lub nowszym. Możemy Wypróbuj w zeszłym miesiącu Działa świetnie.

Może to nie być teraz konieczne ze względu na złagodzenie ograniczeń COVID-19, ale iOS 15.4 również dozwolone Dołącz świadectwo szczepień w Portfelu Tylko czytając jego kod QR i bez polegania na stronach internetowych, takich jak Ministerstwo Zdrowia w Hiszpanii.

Apple również wydało watchOS 8.5, tvOS 15.4 i nowe oprogramowanie 15.4 dla HomePods. Aktualizacja obejmuje prawie wszystkie urządzenia firmy, więc jest popołudnie na tworzenie kopii zapasowych i aktualizowanie wszystkiego.

Oto lista pozostałych nowych funkcji iOS 15.4:

  • Nowa Środki zapobiegające nękaniu dla AirTags Zapoczątkowany W wyniku oszukańczego użycia przez niektóre osoby.
  • Pęk kluczy iCloud może teraz Rób notatki na temat każdego zapisanego hasła.
  • Zewnętrzni programiści mogą wykorzystać animację 120 Hz na iPhonie 13 Pro.
  • Nowe emotikony Z większą liczbą odmian uścisków dłoni, gniazd, ust, kul dyskotekowych i więcej ekspresji.
  • Na iPadach to już możliwe Magiczna kontrola jasności klawiatury Nawet z centrum kontroli.
  • Niestandardowymi opcjami domeny można teraz zarządzać w iCloud + z iPhone’a lub iPada.
  • Lista postów zawiera teraz Udostępnij grę.
  • klucz uniwersalnysystem, dzięki któremu możemy identyfikować się bez hasła w tych miejscach, w których jest zintegrowany, jest już zawarty.
  • Informacja zwrotna umożliwia teraz skonfigurowanie skutecznych gestów narożnych.
  • Na ekranie pojawiły się ulepszenia poziomu ładowania AirPods.
READ  Wiadomości i wszystkie kompatybilne telefony komórkowe

zdjęcie | Samir