28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

F1 honoruje Checo Péreza za czterokrotne wybranie Kierowcy Dnia w 2021 r.

Sezon Sergio Pereza w Formule 1 został uhonorowany przez organizację ze względu na nominacje, które otrzymał za bycie kierowcą dnia

ten Formuła jeden Przyznał się do pracy meksykańskiego pilota Sergio Perez W sezonie 2021 czterokrotnie został wybrany Kierowcą Dnia za występ z Czerwony Byk.

Kierowca miał w tym roku dobry start z tym zespołem, biorąc pod uwagę fakt, że podczas Grand Prix Bahrajnu zdobył to wyróżnienie za występ w Sakhir.

Sergio Perez startował na starcie jako ostatni z powodu problemów z samochodem, ale wyróżnił się wspinaniem się na pozycje podczas testów i ostatecznie utrzymującym się na piątym miejscu, aby dodać swoje pierwsze punkty w sezonie, co przyniosło mu wyróżnienie.

Podczas Grand Prix Portugalii Meksykanin został uhonorowany za pracę, jaką wykonał swoim samochodem wyścigowym na torze Portimão, co zbliżyło go o krok do wspięcia się na podium, gdy zajął czwarte miejsce.

Podczas tego wyścigu Sergio Perez objął prowadzenie w wyścigu przez 13 okrążeń i nie był zagrożony w żadnym momencie, co ostatecznie pomogło mu utrzymać się na wspomnianym miejscu w wyścigu, który ostatecznie wygrał. Lewis hamilton.

Po raz kolejny Meksykanin wyróżnił się na Grand Prix Holandii, ponieważ ponownie musiał startować w zawodach z ostatniego miejsca, ale umiejętności prowadzenia pojazdu pozwoliły mu się wyróżnić.

Ten ostatni, ponieważ wyprzedził swoich konkurentów i to pozwoliło mu zająć siódme miejsce w wyścigu, co pomogło mu zdobyć więcej punktów w kampanii na torze ekstremalnych sportów motorowych.

Perez przybył na Grand Prix Meksyku, spodziewając się popisać przed swoimi fanami i zrobił to, otrzymując nagrodę Driver of the Day, po jego występie, który pomógł mu wspiąć się na podium, zajmując trzecie miejsce.

READ  Dziwna prezentacja „Gry w kalmary” w meczu Puebla i Mazatlan

Pilotaż jest zakończony pod Max Verstappen I Lewisa Hamiltona. Z tym ostatnim walczył o wyrwanie mu drugiego miejsca, ale już mu się to nie udało i po swojej pracy zyskał uznanie, które Formuła 1 teraz podkreśliła występ Sergio Pereza w 2021 roku za pośrednictwem jego sieci społecznościowych.