25 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eza Gonzalez: Ile miesięcznie płaci za swoje luksusowe mieszkanie w Nowym Jorku | Nowy Jork | Nowy Jork | celebrytka nnda nnlt | Sława

Nie ma co do tego wątpliwości Jest jedną z meksykańskich kobiet, które najczęściej pokazywane są w Hollywood dzięki rolom w filmach „Baby Driver”,„Tak”Choć zdaje sobie sprawę, że o miejsce w siódmej sztuce nie było łatwo, jej wysiłek, dyscyplina, wytrwałość, a przede wszystkim talent skłoniły ją do udziału w ważnych projektach.

więcej informacji: Dlaczego Eza Gonzalez prawie straciła pracę „Hobbs and Shaw” w „Godzilla vs Kong”

Z tego powodu aktorka, która rozpoczęła karierę artystyczną w młodzieżowym serialu”„Możesz teraz cieszyć się wszystkim, co dostaniesz i dać sobie trochę luksusów w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkasz. Po opuszczeniu Charo kilka lat temu i przeprowadzce do Los Angeles w Kalifornii, pod koniec sierpnia 2013 roku, by realizować swoje marzenia, bohaterka filmu”„Nie szczędź żadnych wydatków, jeśli chodzi o życie w komfortowych warunkach.

Okazuje się, Pod koniec września 2021 roku piosenkarka również przeniosła się do prywatnego obszaru na Manhattaniektóry stał się twoim sąsiedztwem. Ponieważ to miejsce jest sercem Wielkiego Jabłka i jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych, finansowych i handlowych na świecie, wielu zastanawia się, ile płaci się miesięcznie za wynajem mieszkania. Jeśli zadajesz to pytanie również sobie, nie martw się, powiemy Ci o tym poniżej.

więcej informacji: Testy DNA, które musiała przejść Eza Gonzalez, spowodowały problemy z jej tożsamością

Meksykańska aktorka Eiza Gonzalez przyjeżdża na światową premierę „Fast & Furious Presents: Hobbs and Shaw” w Dolby Theatre 13 lipca 2019 r. w Hollywood (Zdjęcie: Chris Delmas / AFP)

Ile Eiza Gonzalez płaci miesięcznie za swoje luksusowe mieszkanie w Nowym Jorku?

Według amerykańskiej gazety i Eiza Gonzalez płaci 8300 dolarów miesięcznie za swój luksusowy apartament na Manhattanie. Ogłoszenie o zamieszkiwaniu było otwarte dla publiczności przez dwa tygodnie.

Konieczne jest ustalenie, że Mieszkanie aktorki znajduje się na 56. piętrze Sky Building (71 pięter) położony w samym sercu zachodniego centrum miasta W Dzielnicy Piekielnej KuchniKtóry słynie z goszczenia najlepszych teatrów i restauracji w mieście.

więcej informacji: Eza Gonzalez i czas, w którym zaśpiewała „Como la flor” Seleny Quintanilla Ansela Elgorta

Eza Gonzalez na premierze filmu "kierowca dziecka" W teatrze Ace Hotel w Los Angeles, Kalifornia, 14 czerwca 2017 r. (Zdjęcie: Robyn Beck/AFP)
Eza Gonzalez na premierze „Baby Driver” w Ace Hotel Theatre w Los Angeles, Kalifornia, 14 czerwca 2017 r. (Zdjęcie: Robyn Beck/AFP)

Jak wygląda luksusowy apartament Isy Gonzalez?

Według tych samych amerykańskich mediów apartament Jest w rogu i ma dwie sypialnie z rozległymi widokami na całe miasto Ze względu na okna sięgające od podłogi do sufitu oraz dębowe podłogi i naturalną paletę kolorów.

Kuchnia wykonana jest ręcznie we włoskim stylu z europejskimi urządzeniami. Tymczasem dwie łazienki są wyłożone kafelkami z deszczownicą.

Wiadomo, że do dyspozycji najemców jest ekskluzywna pralnia, a także kryty basen i jeszcze dwa zewnętrzne edge zero, sala bilardowa, kawiarnia, siłownia, klub spa, boisko do koszykówki, prywatny ogród oraz spa dla zwierząt.

więcej informacji: Eza Gonzalez mówi, że czuje się silna dzięki cellulitowi

Eiza González przybywa na Met Gala 2018 7 maja 2018 roku w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.  Wydarzenie zbiera fundusze dla Instytutu Kostiumów w Metropolitan Museum of Art (fot. Angela Weiss/AFP)
Eiza González przybywa na galę Met 2018 7 maja 2018 roku w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku. Wydarzenie zbiera fundusze dla Instytutu Kostiumów w Metropolitan Museum of Art (fot. Angela Weiss/AFP)

Kim jest EIZA GONZÁLEZ?

Rena to aktorka i piosenkarka, która urodziła się w Mexico City 30 stycznia 1990 roku, najbardziej znana z roli Loli Valente w filmie „Lola, Dawno, dawno temu”, a następnie brała udział w innych serialach, takich jak „Sueña with me” i „Amores jest prawdą”.

Zyskał międzynarodową sławę w 2014 roku, grając Santanico Pandemonium w oryginalnym serialu „El Rey Network” oraz serialu Netflix „Od zmierzchu do świtu: The Series”, opartym na filmie o tym samym tytule.

Zadebiutował w filmie akcji „Baby Driver”. Znana jest również z ról Nyssiana w cyberpunkowym filmie akcji „Alita: Battle Angel” (2019), Madam M w „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” (2019), Fran w thrillerze „Zaniedbanie, ja Take Care of You” (2020) i Maya Simmons w „Godzilla vs. Kong” (2021).

READ  Jaką piosenkę Lucero zadedykował Mejaresowi po rozwodzie?