26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Evalona chwali się swoim ruchem: „Mamy sofę. Nasza pierwsza sofa”

napisałem w sławni ludzie ten

Ewalona s Camilo W tej chwili są jedną z par. Kilka dni temu Evalona drażniła się ze swoimi fanami, mówiąc, że upadła, ale to nic poważnego i że jej mąż zapewnia jej niezbędną opiekę. Evalona ponownie odbiła się echem postem, który w ciągu kilku godzin przekroczył milion „polubień” na jej koncie na Instagramie.

To selfie, na którym pojawia się z Camilo i towarzyszy mu frazą „Mamy sofę. Nasza pierwsza sofa”. Gdy zbliżają się narodziny pierwszego dziecka pary, Indigo, Camilo i Valona pospiesznie wprowadzają się do nowego domu, mieszkając w rezydencji Riccardo Montanera, ojca Ivalony, i jego rodziny.

Tłumacz „Koszmaru” właśnie zakończył swoją promocyjną trasę pod koniec grudnia, pierwszą w jego niesamowitej karierze, która zajmowała go miesiącami, potem chodzili na imprezy na koniec roku, a potem na wesele Ricky Montaner i Stevie Roitman. Kiedy mieli czas, rozpoczęli proces przerywanego kroku..

Zrobią to w ten sposób, ponieważ Evalona jest w ostatniej fazie ciąży w kolorze indygo, imię, które para postanowiła nadać swojemu synowi, niezależnie od płci.

Tutaj możesz zobaczyć post Ivalony:

READ  Amerykański raper Young Dolph został zastrzelony w Memphis