26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Europejskie kredyty na badania medyczne: jak złożyć wniosek

ten grupa medyczna Robi kolejny krok w poznawaniu pełne wykształcenie. Od 2 listopada Recenzowanie i publikowanie artykułów naukowych Jak również działania nauczyciele Wykonywane przez lekarzy i specjalistów z dziedziny nauk o zdrowiu będą uznawane przez europejskie akredytacje.

Chociaż nie są to standardowe zajęcia dla Kontynuacja szkolenia medycznegoRecenzuj artykuły naukowe i materiały edukacyjne. Działalność wydawnicza i dydaktyczna w tym zakresie zostanie uznana za: działalność edukacyjna Specjalista ds. rozwoju zawodowego o prawdziwej wartości (DMP).

Ci, którzy go wdrażają, mogą zapytać Kredyty ECMEC (European Credits for Continuing Medical Training), pod warunkiem, że posiadają obywatelstwo hiszpańskie lub obywatelstwo państwa członkowskiego UEMS i są zarejestrowani w Hiszpanii. Dostęp do niej mogą również uzyskać lekarze i specjaliści nauk medycznych z latynoamerykańskiego kraju iberyjskiego w środowisku Confemel (Federacja Ameryki Łacińskiej i Karaibów), zarejestrowani w swoim kraju lub w Hiszpanii.


Redaktorzy czasopism z dziedziny nauk o zdrowiu zlokalizowanych w Hiszpanii lub w kraju latynoamerykańsko-iberoamerykańskim w środowisku Confemel mogą w imieniu recenzentów wystąpić o akredytację Reference Activity Accreditation (REV) dla wszystkich recenzentów w lub różnych czasopismach.

W walidacji jakość magazynu w których dokonano recenzji lub publikacji; Miejsce autora w publikacjach i rodzaj działalności dydaktycznej.

Wnioski należy składać za pośrednictwem platformy i zgodnie z procedurami ustanowionymi przez Seaformec. Wnioski można składać w formie Zajęcia indywidualne i pakiety zajęć Może obejmować działania, które zostały przeprowadzone w ciągu ostatnich pięciu lat.

Od pierwszej aktywności można je rozpoznać Do 10 punktów w zależności od współczynnika wpływu z recenzowanego czasopisma; Do 4 kredytów w zależności od wydarzenia i konferencji, w której uczestniczysz oraz do 12 kredytów w zależności od autorów uczestniczących w czasopiśmie i jego wpływu. Poniżej znajdują się szczegóły standardów i procedur potrzebnych do przeprowadzenia procedur akredytacyjnych dokument.

Do czego służy akredytacja medyczna?


W ten sposób realizowany jest protokół podpisany w maju 2021 r. między Europejską Unią Lekarzy Zawodowych (Uems), Generalną Radą Oficjalnych Stowarzyszeń Medycznych (Cgcom) a hiszpańską Radą Medyczną ds. Akredytacji Ciągłego Rozwoju Zawodowego i Szkolenia. (Syformiczny).

„Ta inicjatywa promuje przyjęcie Szybki, łatwy i niedrogi sposób W języku hiszpańskim Thomas Cobo, prezes Cgcom, podkreślił, że jest dumny, że zrobił kolejny krok „w misji firmy, aby być jak najbardziej pomocnym dla naszych kolegów klinicystów i współpracowników”.

Teraz możesz Kredyt w dowolnym miejscu w Europie Działania prowadzone w małych placówkach, takich jak ośrodki zdrowia czy stowarzyszenia medyczne, a także na poziomie krajowym pozwolą lekarzowi „rozwinąć karierę”.

Dla Arcadi Gual, dyrektora Hiszpańskiej Rady Akredytacji Zawodowych Medycyny dla DPC/FMC (Seaformec), ta akcja jest „kamieniem milowym” poprzez umożliwienie akredytacji „pewnych działań w ramach DPC, takich jak przegląd artykułów naukowych i materiałów edukacyjnych być profesorem w FMC i Udział w prezentacjach i okrągłych stołach na konferencjach”.

Chociaż może zawierać oświadczenia, oświadczenia lub notatki z instytucji zdrowia lub specjalistów, informacje w pismach medycznych są redagowane i przygotowywane przez dziennikarzy. Zalecamy, aby w przypadku jakichkolwiek pytań związanych ze zdrowiem konsultować się z czytelnikiem z pracownikiem służby zdrowia.

READ  Zaawansowane cywilizacje mogą czerpać energię z czarnych dziur i możemy ją wykryć • Trendy21