4 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Euro 2020: Trzy powody nieszczęścia Polski na Mistrzostwach Europy

Jednak długo oczekiwany zespół na Euro 2020 „Dark Horse” nie spełnił oczekiwań i opuszcza grupę E, aby znaleźć się pod skałą grupy E. Tak, mówimy o Polsce.

Oczekiwania ze strony Polski były wyższe niż euro, ponieważ wielu twierdziło, że są czarnym koniem zawodów, a także byli pod wrażeniem całkiem przyzwoitego zespołu składającego się z Hiszpanii, Słowacji i Szwecji.

Euro 2020: Szwecja vs Polska, dane statystyczne

Teraz w postaci Roberta Lewandowskiego, jednego z najlepszych piłkarzy na świecie oraz w liczbie wspierających go utalentowanych piłkarzy, Polska z pewnością powinna radzić sobie jeszcze lepiej, w tym artykule przyjrzymy się trzem przyczynom ich porażki.

Niemoralność Grosscourse Chrysovia

Jeden z filarów polskiej strony w ciągu ostatniej dekady, doświadczenie na najwyższym szczeblu Crusaders Krishoviak powinno być atutem Polski w euro, ale niemoralność 31-latka kosztowała jego kraj więcej czasu .

Były pomocnik Sewilli i Paris Saint-Germain został wyrzucony z boiska po swoją drugą żółtą kartkę w 62. minucie, kiedy w meczu ze Słowacją wynik był 1-1. Również siedem minut po Polakach było 10 mężczyzn Słowacja pokonała zwycięzcę Milana Screenera.

Na papierze Słowacja była najłatwiejszym przeciwnikiem Polski w fazie grupowej i grała dobrze do czasu, gdy druga kartka Kryzhovoka wróciła z 1-0 do 1-1. Oczekuje się, że doświadczeni gracze, tacy jak Kryżowiak, poprowadzą swoją drużynę na przykład, ale w przypadku Polski były pomocnik PSG powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności za nieszczęścia swojego kraju.

Polsce brakowało Arcadiusa Milika i Chrysstofa Biotech

Robert Lewandowski od wielu lat jest flagowcem polskiego futbolu i obecnie zajmuje dziewiąte miejsce w światowej piłce nożnej, nie tylko najlepszy napastnik Polski. Arcadius Milik i Christoph Biotech są wysokiej klasy środkowymi napastnikami odpowiednio Olympique Marseille i Herthy Berlin, ale obaj doznali niepowodzeń przed meczem z powodu kontuzji. Mając dwóch tak utalentowanych strzelców w zespole z Lewandowskim, Polska mogła mieć lepszy mecz.

READ  Sarah James Jr. będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2021

Zrezygnowano z pomocy w drużynie

Polska ma dość utalentowanego pomocnika, takiego jak Crescors Kryzhovyak, Piotr Zilinsky, Mathews Klitschko, Carol Linetti, Jacob Motor, ale nie udało im się przypieczętować swojej siły w środku parku w żadnym sporcie. Z wyjątkiem Piotra Jilinsky’ego, który pełnił rolę ofensywnego pomocnika, pozostali gracze nie mogli się dobrze przyjrzeć.

Lewandowski to konsekwentna wizja zagłębiania się w zdobywanie piłki i wykonywanie podań. Mimo waleczności Lewandowskiego, który zdobył trzy gole w trzech meczach, Polakom udało się zdobyć tylko jeden punkt, a przy doskonałej prezentacji w pomocy Polacy mogli posunąć się jeszcze lepiej.