14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eugenio Derbez pamięta, jak Chapelo go odesłał

Eugenio Derbez pamięta, jak Chapelo go odesłał

śmierć Xavier Lopez „Chapelo” Jego fenomenalna kariera filmowa, teatralna i telewizyjna wywołała wiele reakcji polityków, artystów, dziennikarzy i ogółu społeczeństwa.

Jednym z artystów, który o tym mówił, był komik Eugeniusz Derbezktóry początkowo brał udział w En familia con Chabelo, gdzie był odpowiedzialny za losowanie zwycięskich liczb w tzw. „catafixia” (tombola).

W twoim koncie InstagramAktor napisał też: „Pa, ​​Supermanie, pa, pa, pa”. To w nawiązaniu do piosenki o tym samym tytule, którą wykonuje All Kids’ Friend.

Derbez dołączył do wiadomości wideo, w którym wspomina swój czas w historycznym programie Zakończył się w 2015 roku po 48 latach nadawania w Televisie.

„Rozpocząłem karierę i Byłem odpowiedzialny za przeniesienie „katafiksji”, Wyjmij kartkę i powiedz: „Zwycięzcą jest…”. I dogadywaliśmy się zbyt ciężko,” Pamiętałem.

Na filmie można zobaczyć moment z programu, w którym Chapelo domaga się „dokończenia kurzu”, pozorne odniesienie do niektórych saszetki z proszkiem do przygotowania wody smakowej, Jeden z klasycznych sponsorów kosmosu.

W odpowiedzi Derbez mówi mu, że niektóre koperty zawierają niewiele treści, na co Chapelo odpowiada: „Mów dobrze! Mów dobrze!” Używając paczki smaków, by go uderzyć.

„Prawda jest taka, że ​​Chapelo był w pełni sił, był moim nauczycielem, był moim przyjacielem. Uwielbiam Chapelo” – mówi komik w filmie.

Użytkownicy mediów społecznościowych udostępnili inne filmy i Podkreślili ciężkie traktowanie które Lopez dał Derbezowi.

W wywiadzie w wiadomościWraz z dziennikarką Maríą Luisą Valdés Dorią komik powiedział, że kiedy zaczął brać udział w programie Anabel Ferreira, pewnego dniaJego nagranie było połączone z próbą „Chapello”, Dotarcie na miejsce zajęło więc trochę czasu.

„Nagrywałem Annabelle i dołączyła do mnie próba z Chapelo, więc wszyscy pobiegli, aby powiadomić mnie na forum; zbliżały się próby – i wiemy, że Chabello był bardzo surowy, jeśli chodzi o próby, nagrania i wszystko – i mówię im. Nie mogę przestać malować, to szansa w moim życiu, Teraz, tak szybko, jak to możliwe, pójdę – skomentował.

READ  Trzy dni świętowania: szczegóły ślubu Bao Zurity

„W sumie nie dotarłem na próbę, bo nagrywałem i pobiegłem na forum Chabelo, a oni już skończyli próby, już wszystko składali. Chabelo był w swojej garderobie i przybył z Chabelo martwy z żalu i nerwów , zapukałem do drzwi i powiedziałem mu: Lopez, przepraszam, przyszedłem tylko przeprosić, Zrozum mnie, to moja doskonała szansa, pierwszy raz grałem doskonale i nie mogłem się wydostać ”- wspomina Derbez.

Spojrzał na mnie i powiedział: gratuluję, bardzo się cieszę, że na to zasłużyłeś, Mam nadzieję, że bardzo dobrze sobie radzi w Annabelle, ale nie może już ze mną zostać. Stwierdził, że powiedział mu Lopez, który dodał, że nie jest zainteresowany posiadaniem w swoim zespole kogoś, kto nie poddaje się tak jak on.

I chociaż wtedy był oburzony decyzją Chapelo, kiedy miał swój własny program i był świadkiem czegoś podobnego z aktorami, którzy z nim grali. „Wszyscy zaczęli mnie zawodzić, a ja powiedziałem:„ Shapilo ”, jak bardzo miał rację. „Shapilo” miał absolutną rację, aby dostać moją spermę iw tym momencie zrobiłem to samo”. Dla mnie to była lekcja życia, jestem dozgonnie wdzięczny Chapelo. — zauważył Eugenio Derbez.