11 sierpnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eugenio Derbez: Jaki jest stopień studiów słynnego meksykańskiego komika?

W ciągu ostatnich tygodni ludzie stali się bardziej świadomi wszystkiego, co publikują ich ulubieni artyści, aktorzy i muzycy; Tak jest w przypadku rodziny Derbezów, na czele której stoi komik, producent i aktor Eugenio Derbez.

Pamiętajmy, że dzięki serii wideo Amazon Prime „W podróży z derbami” mogliśmy zagłębić się w życie każdego członka rodziny, na przykład jego dzieci i żony Alessandry Rosaldo.

Ze swojej strony jest jednym z najwybitniejszych komików w branży w Meksyku Eugenio Derbez, który podbił serca swoim talentem i poczuciem humoru swoimi różnymi produkcjami, od tego, co robił dla telewizji w rodzinie „P. Luche”, po różne filmy, takie jak „No Refunds Are Accepted”.

Życie Eugenio Derbez

Owszem, w produkcji „Rodziny P.Luche” słynny człowiek zdołał wyróżnić się w swojej karierze, ale przede wszystkim zyskał tysiące naśladowców na całym świecie dla emblematycznych postaci, z których się składa.

Eugenio Derbez urodzony w Mexico City 2 września 1962 r.; Jest meksykańskim komikiem i producentem. Jest synem słynnej meksykańskiej aktorki Złotego Wieku Silvii Derbez.

Będąc najmłodszym z dwojga dzieci Silvii Derbez i Mario Eugenio Agustina Ramona, który był oddany reklamie, wykazywał żywe zainteresowanie sztuką, nieformalnie zaczynając jako statysta w różnych serialach telewizyjnych.

Jaki jest twój stopień naukowy?

Zanim skończył piętnaście lat, matka wprowadziła go na lekcje gry na fortepianie, akordeonie, organach, gitarze, perkusji, śpiewie i balecie. Przez chwilę działał razem ze swoim odpowiednikiem Studia akademickie W Centro Escolar Panamericano w Colonia Del Valle w Meksyku.

W 1980 studiował aktorstwo w Centrum Edukacji Artystycznej w Televisa. Ponadto brał udział w kilku warsztatach w Meksykańskim Instytucie Kinematografii z zakresu filmowania i reżyserii filmowej.

Brał również udział w cotygodniowych pokazach, takich jak Cachún cachún ra ra! (1984) i Annabelle! (1988), a do 1993 stworzył swój pierwszy schematyczny program „Al Derecho y al derbez”.

READ  Disney+ potwierdza, że ​​Percy Jackson za swój serial telewizyjny

Czytaj:

Eugenio Derbez: Jak bogaty jest słynny meksykański komik i aktor?

Sami Perez: Ile zapłacił ci Eugenio Derbez za pojawienie się w No Returns?