19 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eugenio Derbez i Consuelo Duval oraz ich emocjonalne pożegnanie z Juanem Verduzco, „Don Camerino” z rodziny P.Lucci

Eugenio Derbez i Consuelo Duval oraz ich emocjonalne pożegnanie z Juanem Verduzco, „Don Camerino” z rodziny P.Lucci

Juan Verduzco wystąpił we wszystkich sezonach popularnego serialu komediowego z Eugenio Derbezem i Consuelo Duvalem w rolach głównych (fot.: Fix)

Meksykański przemysł rozrywkowy pogrążony jest w żałobie po śmierci aktora Juana Verduzco Mając 78 lat, jest powszechnie znany z ról w takich produkcjach jak m.in Rodzina B.Lucci I Candido Pereza.

Wiadomość została potwierdzona już wcześniej Krajowe Stowarzyszenie AktorówWyraził głęboki żal z powodu śmierci Verduzco, prominentnego członka swojego związku zawodowego, składając kondolencje rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom z mediów.

„Krajowe Stowarzyszenie Aktorów głęboko ubolewa nad śmiercią naszego kolegi Juana Verduzco, członka naszego związku. Składamy kondolencje jego rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom. Spoczywaj w pokoju” – ANDA przekazała po południu w poniedziałek 4 marca.

W swojej bogatej karierze m.in. Juana Verduzco Występował w różnych formatach telewizyjnych, w tym w telenowelach i operach mydlanych, co czyni go wszechstronnym aktorem zarówno w komedii, jak i poza nią.

Aktor rozpoczął karierę w 1967 roku i brał udział w wielu produkcjach dla Televisy (fot. X/ANDA)

Kariera Verduzco rozpoczęła się w latach 60. XX wieku, kiedy po raz pierwszy wystąpił w serialach telewizyjnych ogród zoologiczny W 1967 roku i nadal Zielony ogon W 1970 roku zagrał postać „El Teporochas”.

Z biegiem lat jego umiejętność odgrywania różnorodnych ról, od komediowych po poważniejsze, zyskała mu szacunek i podziw wśród kolegów z branży i widzów telewizyjnych.

Twój udział w Rodzina B.Lucci I w Candido Perezamiędzy innymi pozostawiły niezatarty ślad w pamięci zbiorowej meksykańskich widzów.

Na chwilę obecną nie podano przyczyny śmierci aktora (Fot.: IG/ juanverduzcooficial)

W 2022 roku aktor urodzony w Meksyku w 1946 roku wziął udział w jednym z odcinków serialu Ta historia wydaje mi się znajomaWcześniej ożywił postać „Wujka Ruru”. Rodzina składająca się z dziesięciu członków.

W dziedzinie seriali jego ostatni występ miał miejsce Daję ci życie W 2020 roku wcielił się w rolę księdza odpowiedzialnego za zjednoczenie w małżeństwie bohaterów „Pedra” i „Giny”. Rola ta była jednym z jego ostatnich dzieł na małym ekranie, co świadczy o jego zaangażowaniu i pasji aktorskiej aż do ostatnich dni kariery.

READ  Chill Tatiana TikTok w czarnej mini sukience idealnej dla wszystkich kobiet | wideo

Młodsze pokolenia zapamiętają Juana Verduzco przede wszystkim jako zrzędę „Don Camerino” z serialu komediowego Rodzina B.Luccil Telewizja.

Zmarły aktor wziął w nim udział Serial komediowy mistrzostwo Eugeniusz Derbez I Consuelo Duval W latach 2002, 2007 i 2011, dzięki wielokrotnym odsłonom komediowego show, jego charakter i osobowość pozostały świeże w pamięci widzów.

zacytuj klasę=”twitter-tweet”>

Cóż za wielki zaszczyt móc synchronizować wargi z Juanem na scenie. Połowa Ciudad Bellucci została dzisiaj bez Don Camerino. W spokoju 🙏🏻 pic.twitter.com/0ipLnhE79o

-Eugenio Derbez (@EugenioDerbez) 5 marca 2024 r

Aktorzy, którzy ożywili małżeństwo Federiki i Ludovico, zareagowali na mnie. Lucci natychmiast i w ten sposób pożegnali Juana Verduzco.

Eugenio Derbez podzielił się kilkoma słowami pod adresem aktora na swoich kontach na Instagramie i X.

Derbaz udostępnił klip wideo zawierający kilka scen z filmu „Don Camerino” (Fotografia: Clipping)

Cóż za wielka duma Mecz Juana na scenie. Połowa Ciudad Bellucci została dzisiaj bez Don Camerino. RIP” – napisali aktor i producent w wiadomości, załączając wideo, na którym można zobaczyć różne sceny z udziałem tej postaci.

„Nie mogę uwierzyć, że minął nas na drodze, ale bądźcie spokojni” – powiedział Don Camerino na początku wspomnianego klipu.

Dla tej części Consuelo Duval Odpowiedział Poczta Przez Derbeza. „”Przebieralnia !! Biznesmen, właściciel połowy miasta P.luche. spoczywaj w pokoju”.

Consuelo Duval życzyła swojemu partnerowi wiecznego odpoczynku (Foto: Clipping)

Ponadto aktorka udostępniła zdjęcie aktora na swoich relacjach na Instagramie i napisała o tym: „Niech Bóg zlituje się nad nim w jego chwale. Życzymy udanej podróży do wspaniałego Juana Verduzco.