5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eric Exposito i Alberto Doril zdobywają hat-tricki w Polsce

Alex Serrano, pierwszy z Hiszpanów

12. dzień ekstraklasy Zaczęło się od walki pomiędzy nowo awansowanymi. El Górnik Łęczna, Conn Alex Serrano w ich kolejności, Rododendron miał mierzyć się w rododendronie. Wszystko było w porządku dla Katalończyka Kto był graczem otwierającym drugi dzień z rzędu. Jednak gra nie poszła dobrze dla jego zespołu. Przewaga Radomiaca w pierwszej połowie I 2-0 na przerwie. Tylko to, co zastępuje Sero Rozegrano 45 minut W nim ich najniebezpieczniejszy czyn wydarzył się w ciągu pół godziny gry.

Piłka dotarła do środka obszaru i Baznowskiego Ale środkowy obrońca nie wykorzystał jedynej szansy Górnika Łęczna w pierwszej połowie. Ostatecznie drużyna, w której grał, przegrała 3-1 Alex Serrano Tylko z resztą Sześć punktów i jedno zwycięstwo w dwunastu meczach, Wygrał z Wisłą Blok pięć dni temu.

Asysta przy celowaniu dla Danny’ego Ramireza

Nie zaczął tego sezonu Danny Ramares z Lechem Bosno W przeciwieństwie do przeszłości. Jednakże, Madeleine wykorzystuje swoje minuty Dobrze. Z Wisłą Płock była młodzieżowa drużyna Realu Madryt dodała swoje Drugi mecz ligowy sezonu rozpoczyna się o godzinie jedenastej To było ważne. Dotarł z pomocą przy pierwszym celu swojego zespołu Drużyna „Rail” prowadzi ze zwycięstwem 4:1. Rzucił dobry rzut rożny Przywódca środkowego Salomona Danny Ramirez, aby otworzyć światło.

Danny Ramirez prowadzi piłkę pod presją Razaka / Adama Jastrespowskiego

Dużo przyczynił się do ataku Zajmuje również 66. miejsce i do tej pory zajmował pozycję pomocnika portugalskiego Jono Amara. Jak dotąd dwie asysty w tym sezonie dla Danny’ego Ramireza. Ponadto w dwóch rozpoczętych wcześnie meczach rozstrzygnięto je golami: 4-0 na Śląsku Wrocław, a teraz 4-1 na Wiśle Blok. Maciej Skorza kładzie coraz większy nacisk na osoby urodzone w Leganés.

Ivy Lopez nadal olśniewa

Każdy dzień ekstraklasy to praktycznie jeden dzień Doskonała wydajność Ivy Lopez. Madrylijczyk z Rako Znowu stanął sam, tym razem przeciwko Thermalici, W strefie wydechowej, ale to sprawiło, że się pocił, jednak ostatecznie zmarł 3-2. Sprawy nie zaczęły się dobrze dla Ivy W wieku 6 lat nie trafił rzutu karnego w drugim meczu przy odrobinie szczęścia Serbski środkowy obrońca Tequijaski Strzelił bramkę samobójczą. Ivy zemści się za ten błąd w drugiej połowie. Po remisie Tequijskiego dla Thermaliki hiszpański skrzydłowy strzelił 2:1.

READ  Sąd UE uznał Polskę za winną podważania niezawisłości sędziowskiej Międzynarodowy

Definiowanie jest trochę trudne. Escorado celowo włączył do półfinału dośrodkowanie, które wpadło w lukę. To samo dotyczy Ivy, która ma już siedem w lidze, Jeden ze szwedzkich „Pichi” Michaiła Ishaqa, od Lecha. Kampania dodała do trofeum osiem bramek Został więc wybrany najlepszym zawodnikiem mistrzostw we wrześniu i jednym z faworytów do zdobycia nagrody już w październiku. Extraclassa to gwiazda w Ivy Lopez.

Corniche Draw autorstwa Jesus Jimenez

Dobra równowaga dla Górnika Zabrze (1-1). Szkoli kogoś, kto był zawodnikiem CA Osasuna Jan Urban. To było w Gdańsku przeciwko Lechii, jednej z najlepszych drużyn w Polsce i wciąż są na europejskich pozycjach. Jesus Jimenez pokazał doskonałą grę Kournick dobrze współpracował ze swoimi atakującymi sojusznikami. Szanse dla górników, aby odnieść sukces.

Jesus Jimenez walczy z Gjokovskim / gornikzabrze.pl

Madryt miał dwie dobre rzeczy. W osobistej akcji na skraju wyłomu ustawił się na skraju obszaru, ale Jego strzał był bardzo płynny i skupiony. Słowacki bramkarz Dusan Kuziak nie ma problemu. Zdecydowanie, Przejrzystość Jimeneza pojawiła się w 1983 roku.. Główny moment gry i urodził się w Legans, ale dorastał w Funlabrada, który dotknął bramki. Novak i Kuziak odrzucili strzał Piłka trafiła do Hiszpanii Ale obrońca Chorwata Maloki nie trafił w bramkę. Bardzo blisko siódmego gola dobrego Jimeneza.

Jagilonia Imas i Portoryko, zmiażdżona

Pojechałem do Szczecina, by zmierzyć się z Pokmonami, które mogą nie być dobrze zapamiętane Izrael Portoryko i Jezus Imas. Jak wyglądali dwaj hiszpańscy żołnierze Zagilonii Jego drużyna przegrała 4-1 z Bogon Fascynujący ręką słoweńskiego Luca Johovic Podpisany na jedną bramkę i dwie asysty. Festiwal ofensivo del Pogoń Już szukam licznika z kompulsją 3-1 Exodus z portu w środkowym Izraelu. Sewilla szła ulicą Za pomocą Podwójny żółty Gra jest już do góry nogami, a Zagillonia 3-1 w górę. W kilka sekund sędzia międzynarodowy Raskowski musiał jechać do VAR-u. Wyjaśnione Przerwa dla Jeana Carlosa Silvy z Brazylii.

Izraelski arbiter Porto protestuje przeciwko usunięciu Raskowskiego / pogonszczecin.pl

Ze swojej strony Jesús Imaz zakończył mecz z gorzkim smakiem. W pierwszym przypadku, Katalończyk osiągnął docelową asystę Z charakterystyczną jakością. Rzuciłem piłkę z góry Usunięcie litewskiego Chernich To związało się z Zagalonią. Potem przychodzi Szczeciński Festiwal, który stworzył Imas. Ilardens poniósł karę Aby zmniejszyć dystans do 3-2, ale chorwacki bramkarz Dante Stibica awansował bardziej, tak, Zgadłeś cel. Drugi Hiszpan z Zagilonii, Kanarek Danny Quintana Nadal jest na urlopie z powodu kontuzji.

READ  Inwestor sprzedaje w Portland i kupuje w Polsce

Eric Exposito niszczy Wisłę

Największy występ Erica Exposito. Kanaryjski napastnik Hatrick podpisał kontrakt w Krakowie Śląsk Wrocław wygrał 0-5 z Vilą, która ma na swoim koncie największą wygraną u siebie od 1989 roku. Trzy gole w Polsce po raz drugi W tej samej grze. Ten pierwszy zmierzy się z Jacqueline Lupin w derbach Śląska 2019. Dodaje osiem w tym sezonie Dzięki temu otrzymał najwyższą notę ​​do Michaela Isaaca del Lecha ze Szwecji. Pierwszy gol z Teneryfy padł przy użyciu kontry, drugi Po wielokrotnym skutecznym kuciu Znalezienie odpowiedniego momentu na zakończenie. Trzecia kara.

W swoim trzecim sezonie w Extraclassie, Exposito strzeliło 25 goli Chociaż ten kurs jest bardzo pomyślny. To pokazuje Pełna adaptacja i dobra ewolucja Od Śląska, który przedłużył kontrakt latem tego roku. we Wrocławiu Jego pozostali dwaj Hiszpanie zaczęli na ławce. lewa strona Victor Garcia wszedł 73. A Beaconsky udaremnił dobrą okazję. Wszedł również w 82 Quintana Q.. Hulwa naprzód Zastąpił Exposito i prawie dołączył do imprezy. Świetny strzał w okolicę, ale Beaconsky pojawił się ponownie.

Narysuj walkę między Mario Rodriguezem i De Amo

W Poznaniu mierzono dwie drużyny powołane do walki o trwałość. Stoisko Wardha otrzymało kamień milowy Z końcowym wynikiem 0-0. W Wardzie, Mario Rodriguez znalazł się w pierwszej jedenastce Po raz drugi z rzędu Katalończyk niczego nie doświadczył w tym sezonie. Po dobrym występie na ostatnim spotkaniu Przeciw Craigo skrzydłowy Barcelony powtórzył, że tym razem nie może być decydujący Rzadko tworzone przypadki Celu.

Jonathan de Amo skacze na piłkę z Kilibą / Martą Podovską

Wardha jest w złym stanie. Wygrał dziewięć meczów i nie zdobył więcej niż 600 minut. Absolutnie odwrotnie Stragan Milek jest w tropikach. Był głównym czynnikiem przyczyniającym się do tego Jonathan z Amo. Kataloński Centralny Ciąg dalszy jako niezaprzeczalny nagłówek I miał dobrą wydajność, pozwalającą na pozostawienie czystego prześcieradła.

READ  Jennifer Gutierrez strzeliła jeszcze trzy gole przeciwko Hiszpanii, która pokonała Polskę (32-25).

Alberto Torre wypowiedział się przeciwko Legii

Najlepszy mecz Alberto Dorila Nadszedł najlepszy czas, odkąd tego lata przyjechałem do Polski. Nic mniej Z obecnym mistrzem Extraclassa, Legia zdominowała Warszawę w ostatnich latach. Hat-trick na Majorkę Z trzema pięknie wykonanymi bramkami. Najpierw cięcie dla bramkarza, drugie wyprostował nogę, żeby zahaczyć o dobry strzał, a potem trzeci Niedopuszczalna głowa. Aby zaprojektować wydajność torilon, która wymaga celów. Łącznie w tym sezonie pięć.

Także nawet w Piastach Miguel Munoz z Madrytu nabiera pewności siebie. Centralny nie mam wiary Od technika Wolter Fornalik. Apenas Pięć minut w lidze, Zagrał tylko jedną pełną walkę w trofeum. Przeciw Legii, Były polski trener wręczył mu tytuł I to się udało. Było Wymagający wybór Zawsze stawiaj pierwszy kamień przed nieuchwytnymi Muci i Emreli, ale zanim Miguel Muñoz ma więcej minut.