9 lutego, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Engage Kiss seiyuu usunięty z programu na żywo z powodu COVID-19 – Kudasai

Podczas wydarzenia na żywo dla oryginalnych studiów animacji Zdjęcia A-1A angażować się w pocałunekaktorka głosowa elastycznyKto gra głównego bohatera? Ayano Yujiri, została poinformowana, że ​​jej ostatni test PCR był pozytywny dla COVID-19. W ten sposób została natychmiast usunięta z tablicy podczas transmisji na żywo. W zewnętrznym oświadczeniu podano, że w teście wykonanym przed spotkaniem była negatywna, dlatego „zaufam”.

Lane dołącza do grona aktorów głosowych, którzy niedawno uzyskali pozytywny wynik testu na COVID-19, w tym Daiki Yamashita (Izuku Midoriya w języku angielskim) Akademia Boku no hero), Kōhei Amasaki (Otto w Odpowiedz do: Zero Kara Hajimeru Iskei Seikatsu), Gdzie jesteś? (Yukina w Wymarzony Bang!), Oi Yuki (Tanya von Degoreshav in Yugo Senki), Akari Keto (Nizuko Kamado in Kimetsu no Yaiba), pośród innych.

Trzeba pamiętać, że ten projekt jest częścią marki”Udostępnij projektOgłoszony przez Aniplex podczas ostatniego wydarzenia AnimeJapan 2022, w którym weźmie udział Fumiaki Marotoautor franczyzy Saenai Heroine bez Sodatekata (Saekano: Jak wychować nudną dziewczynę) i na podstawie Tsunakomalarz franczyzy dać życie.

Zaangażuj się w krótki pocałunek

Byron City, pionierskie miasto zbudowane na nowo odkrytym źródle energii, obiecuje każdemu obywatelowi luksusowy i komfortowy styl życia. W rzeczywistości życie młodego zabójcy demonów, Shuu Ogaty, nie jest ekstrawaganckie. Pomimo prowadzenia prywatnej firmy wojskowej, często zmaga się z wiązaniem końca z końcem z powodu lekkomyślnych wydatków. Na szczęście Kisara, jego demoniczna towarzyszka, jest zbyt chętna do pomocy Shuu w sprawach domowych, aczkolwiek ze zbyt dużą siłą, by pocieszyć. Obaj pracują ramię w ramię, podejmując działania przeciwko diabolicznym niebezpieczeństwom, które są największymi zagrożeniami miasta. Gdy w cieniu czai się niebezpieczeństwo, Shu i Kisara walczą o bezpieczeństwo miasta; Jednak eksterminacja Takena ma cenę nieznaną innym.

Linia: Yaraonie!

READ  Sugey Ábrego wysadził sieci filmem udostępnionym na jego koncie na Instagramie

(c) BC / Zaangażowanie Projektu