9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

[EN VIVO] Październik 2023 r. Konferencja Generalna, niedzielna sesja popołudniowa

[EN VIVO] Październik 2023 r. Konferencja Generalna, niedzielna sesja popołudniowa

Obejrzyj niedzielną popołudniową sesję Konferencji Generalnej Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich w październiku 2023 r. tutaj w języku hiszpańskim.

Ta ogólnoświatowa transmisja religijna ma na celu pomóc ludziom wzmocnić ich osobistą więź z Jezusem Chrystusem, aby doświadczyć pokoju, nadziei i radości, które płyną z naśladowania Go.

Dołącz do milionów ludzi na całym świecie, aby usłyszeć inspirujące przesłania od żyjących proroków i posłańców. Transmisja jest transmitowana z Centrum Kongresowego w Salt Lake City w stanie Utah w USA.

Konferencja składa się z pięciu sesji, które odbędą się od soboty 30 września do niedzieli 1 października 2023 r.

Specjalna relacja z kanału Más Fe

Śledź naszą specjalną relację z Konferencji Generalnej za pośrednictwem naszych oficjalnych kont na Facebooku, YouTube, TikTok, Instagramie, Twitterze, Kwai i Pintereście.

@masfe.org Uczeń Chrystusa nigdy nie powinien osądzać innych za ich słabości. #wysiłek #Chrześcijanie #Nie oceniamy #Chrystus Cię kocha #Syn boży #Powitanie #kościół #rozumieć #Chrześcijanie ♬ Oryginalny dźwięk – Masfe.org

READ  Jeśli jestem karany, czy możesz dać mi wizę amerykańską? | USA | nnda-nnlt | używa