14 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Emocjonalny występ Ricardo Gareca z Velezem Sarsfieldem w przerwie

Emocjonalny występ Ricardo Gareca z Velezem Sarsfieldem w przerwie

Ricardo Garica Wzruszył się do łez swoją prezentacją jako Nowy trener Veleza SarsfieldaKtóry obejmował pojawienie się, a następnie powitanie przed Sympatycy zamku w tym Stadion Amalfitaniktóry otworzył swoje drzwi do recepcji Ponad pięć tysięcy osób.

„Dziękuję za umożliwienie mi ponownego bycia w Phillies, Przywołuje wszelkiego rodzaju wspomnieniaZe wszystkich rzeczy, których tu doświadczyłem. To zaszczyt, że Vélez dał mi ponownie szansę.”

Tygrys Był z nim na konferencji prasowej reżysera Christian Bazaprezydent Sergio Rabisarda i wiceprezes Diego Gonzaleza.

Cała moja rodzina jest bardzo zadowolona. Jeśli kiedykolwiek istniała cecha Vélez, to właśnie ona Spraw, aby ludzie czuli się dobrzeNieważne, gdzie się jest, bo taki jest futbol. Mam nadzieję, że uda mi się to przeżyć Na tym etapie”.

Wyróżnij swoich pracowników

Jeśli chodzi o materiał ludzki, na który możesz liczyć, powiedział YusrCóż, do Dobrze uzbrojony zespół na to, co nadchodzi

Naprawdę kochamy kampusWidziałem to, kiedy mieszkałem za granicą i czułem się tak dobrze. Celem jest, abyśmy zaczęli się lepiej pozycjonować, prof główne przyjęciebardzo ważne w poniedziałek (przed godz Platenci), przeciwko przeciwnikowi, który również potrzebuje wyników i to jest priorytet.”

Ekwador dużo o tym myślał…

o nim interesuj się tym Dwubarwny Powiedział w swoim powołaniu:Ekwador rozciągał się przez długi czas Zainteresowanie było z obu stron. Osiągnięto dla mnie nieoczekiwany punkt, który nie został rozwiązany lub trwał zbyt długo. Podążaj za mną do końca. Ale Phyllis zadzwoniła do mnie„.

READ  Fernando Ortiz zaskakuje i zmienia losy Rogera Martineza