25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Emmanuel Montejano otrzymał groźby śmierci od Pumy Patton Mediutempo

Emmanuel Montejano otrzymał groźby śmierci od Pumy Patton Mediutempo

Napastnik Pumy, Emmanuel Montejano, wydał oświadczenie Aby wyjaśnić kontrowersje, w które był zamieszany po tym, jak został oskarżony o noszenie amerykańskich ubrań klasyczny kapitał.

Z drugiej strony młody zawodnik Potępił fakt, że kilku członków gangu Oriazol podeszło do niego i jego bliskich Wewnątrz figury Świętej Urszuli, aby mu grozić. Wskazał nawet, że w razie potrzeby będzie w stanie je zidentyfikować.

Przed rozpoczęciem gry grupa ośmiu osób ubrana na czarno i Niektórzy z koszulkami „La Banda del Cauldron”. (Te same osoby, które w razie potrzeby mogłem w pełni zidentyfikować) podeszły do ​​mnie i zaczęły na mnie krzyczeć, obrażać mnie i grozić, że mnie zabiją, dając do zrozumienia, że ​​zajmą się wyciągnięciem mnie z klubu”.

Czy Montjano przebrał się za Amerykę?

Tak mówi Montjano w oświadczeniu Udał się na Estadio Azteca z zamiarem kibicowania swoim kolegom z drużyny PumyW towarzystwie dwóch jego krewnych.

„Niektóre media i sieci społecznościowe fałszywie informują, że Miał na sobie T-shirt i bluzę Club America. W rzeczywistości miał na sobie bluzę w kolorze „mleka kokosowego”, zgodnie ze specyfikacją produktu na oficjalnej stronie sprzedawcy (tę samą, którą musiałem zmienić z krewnym) i neutralną białą koszulkę.

W ten sam sposób Pokazał, że odrzuca fałszywe oskarżenia Za dużo mediów, które tylko podżegają do przemocy. Jednocześnie dziękując za wsparcie innym mediom i fanom, którzy wyrazili swoje poparcie, wraz z potępieniem działań i gróźb.

„Również Warto zaznaczyć, że kibicowałem drużynie przeciwnej (USA).Co jest niemożliwe, i że po otrzymaniu gróźb, a nawet bez rozpoczęcia meczu, musiałem się wycofać w towarzystwie personelu ze stadionu Azteca, aby móc zachować bezpieczeństwo fizyczne moje i mojej rodziny.

Emanuele Montjano został skazany na groźby śmierci za swoje oświadczenie „Nie należy ich lekceważyć”, a także potwierdzając swoje zaangażowanie w National University Club. Meksykański strzelec powiedział, że jest bardzo wdzięczny drużynie uniwersyteckiej, tej samej, której jest częścią odkąd skończył 11 lat i która „miała zaszczyt” bronić jej barw.

READ  Cruz Azul szuka mieszkania w innym zespole Juana Escobara