5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Elvira Rod i Maria Persosa rywalizują jako Młodzieżowa Gwiazda w Polsce • Magazyn Forfors

Młodzi wioślarze z Burgos Elvira Rod (Typ U19) i Maria Persosa (sekcja 15 Władysławowo, W nowym teście Światowa podróż młodzieżowa Zorganizowane przez Międzynarodowa Federacja Tenisa Stołowego (ITTF) Młodzieżowy Zawodnik Gwiazd 2021 de Polonia.

Gracze Uniwersytet w Burgos RM Teron Z Nadzór nad kobietami W konkursie wezmą udział jako członkowie wybór hiszpański, Towarzyszyć im będzie kolega z drużyny i trener drużyny Burgos Tranga Kotruda, która będzie jedną z technik delegacji hiszpańskiej.

Maria Perzoza już regularnie występuje w międzynarodowych rozgrywkach z dywizjami hiszpańskimi. / Zdjęcie: FPTM

Zarówno Elvira Rod, jak i Maria Persosa Będą rywalizować w singlu i deblu. Elvira w dywizji U19 współpracowała z polskim graczem Wiktoria Wróbel; Maria w dywizji U15 stworzy parę z Francuzami Elise Pujol.

ten Młodzieżowy Zawodnik Gwiazd de Polonia Wynik na jest ważny Światowe Rankingi ITTF, który jest teraz zajmowany przez Burgos 57 miejsce (Elvira Rod w U19) I to 17 (Maria Persosa na U15) Odpowiednio.

READ  UE ocenia sankcje wobec Polski za zakwestionowanie Porozumień Ogólnych Obozu Kontynentalnego