29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Elon Musk kupuje Twittera za 45,5 miliarda dolarów

Udział

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, Elon Musk przejął Twittera.

król Elon Musk publikowany publicznie twój zamiar w Pobierz Twittera 14 kwietnia z pokazem 54,20 USD za akcję. Teraz, po kilku dniach spekulacji, plotek i wielu kontrowersji, przedsiębiorca mam Kontrola na Twitterzedokładnie jak New York Times Złożyłem podanie kilka godzin temu.

Musk negocjował przez kilka godzin z jedenastoma członkami zarządu Twittera, aż w końcu doszedł do oficjalnego porozumienia. W ten sposób Elon Musk przejmuje Twittera w zamian za numer Będzie to około 45 miliardów dolarówI według krawędź.

Przejęcie stało się oficjalne już po kilku tygodniach Elon Musk postanawia przejąć 9,2% Twitteraruch, który spowodował Cena akcji wzrosła o 26%. Teraz Elon Musk, przy wsparciu takich podmiotów jak Morgan Stanley, zdołał zebrać wystarczającą ilość środków, aby kontrolować całą firmę Blue Bird.

Elon Musk kupił Twittera.

Jakich zmian można się spodziewać na Twitterze od teraz?

Odkąd ogłosił zamiar przejęcia Twittera, Elon Musk już – oczywiście na swoim profilu na Twitterze – podzielił się kilkoma pomysłami na próbę „ożywienia” platformy. Należą do nich innowacje, takie jak Spodziewaj się przycisku „Edytuj tweety”wdrożenie algorytm open source lub zmień fokus, gdzie Promuj „wolność wypowiedzi” wewnątrz platformy.

Jak zamierza Elon Zabij go E-maile ze spamem Wewnątrz sieci społecznościowej I co robić Wszyscy „ludzie użytkownicy” Musi być zatwierdzony.

„Wolność słowa jest fundamentem funkcjonującej demokracji, a Twitter to cyfrowa arena, na której omawiane są kwestie istotne dla przyszłości ludzkości. Chcę również, aby Twitter był lepszy niż kiedykolwiek, wzbogacać produkt o nowe funkcje, tworzyć algorytmy open source w celu zwiększenia zaufania, pokonania botów spamowych i uwierzytelnienia wszystkich ludzi Twitter ma ogromny potencjał – nie mogę się doczekać współpracy z firmą i społecznością użytkowników, aby go odblokować”.

Oczekuje się, że zakup, który został jednogłośnie zatwierdzony przez zarząd Twittera, wygaśnie w 2022 roku. Transakcja podlega teraz zatwierdzeniu przez akcjonariuszy Twittera i zatwierdzeniu przez organy regulacyjne.

Nie jest jasne, jak długo będziemy musieli czekać na pierwsze zmiany, ale nie wygląda na to, że czekanie, aż zobaczymy pierwsze owoce tej umowy, będzie bardzo długie.

Powiązane tematy: Aplikacje

Udział

logo Disneya

Subskrybuj Disney + za 8,99 euro i bez czasu Zasubskrybuj Disney+!

READ  Este ataque a un asistente de vuelo es el "peor" en la historia de la aerolínea, dice el CEO de American Airlines.