18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

El Retador: Ile wygrali trzej mistrzowie Televisa TV?

Challenger (Zdjęcie: zrzut ekranu/YouTube @Promos MX)

Wczoraj ostatnie wydanie pierwszego sezonu wyzywający. Trzej zwycięzcy to Luis Adrian Cruz, Michel i Gerardo i Carla Delphine Rywalizuj o pierwsze miejsce w reality show Telewiza. Lucero, Mijares i Itatí Cantoral byli ponownie oceniani, choć to publiczność zdecydowała o zwycięzcach pierwszego sezonu.

W programie nagrodzono trzech mistrzów w trzech kategoriach, zamykając tym samym pierwszy sezon pretendent. Louis Adrien był mistrzem w wokalu, a tańcząca para stworzona przez Michela i Gerardo wygrała w swojej kategorii. Ostatecznie Carla Delevingne była jedyną zwycięzcą i rano dostała nagrodę Dziś.

Finaliści w El Retador.  (Zdjęcia: Instagram: @Elretadormx)
Finaliści w El Retador. (Zdjęcia: Instagram: @Elretadormx)

Louis Adrian napisał na Instagramie: „Tysiące podziękowań dla wszystkich za całą ich miłość i przywiązanie, dzięki całej produkcji, mojej rodzinie i wszystkim moim kolegom, którzy dawali z siebie wszystko pretendentJestem pewien, że Bóg ma cudowne sposoby dla wszystkich, Podziękowania dla Lucero, Mejares, Itati Cantoral, Rubén Galindo i Consuelo Duval Za całą naukę i sympatię do mnie i moich kolegów z klasy. Bóg zapłać zawsze! '”, napisał zwycięski piosenkarz.

Chuy, Dioney, Gerardo i Michelle pokazali swój wielki talent, ale to właśnie ten drugi stał się konkurencją dla zwycięzców, Ekipa dostawcza wzięła 600 000 pesos.

wreszcie, Carla Delphine została zwycięzcą imitacji, zarabiając 600 000 pesos I uznanie pierwszego sezonu Pretendent: Gratulujemy nagrody, na którą naprawdę zasługujeszWokalista i sędzia Lucero powiedział.

Jestem tak podekscytowany ludźmi, którzy we mnie wierzyli, czekałem na tę nagrodę od tylu latGłówny zwycięzca zakończył w rzeczywistość.

Również dziś rano w programie dzisiaj sI dał Producent Robin Galindo wręczył nagrodę dodatkową Carli Delevingne, która zdobyła dodatkową nagrodę przyznawaną przez konkurs, a także przyjęła tytuł jako jedyna mistrzyni. podrzędny Meksykański show.

Zdjęcie: Instagram / @Elretador
Zdjęcie: Instagram / @Elretador

Galilea Montego Był spikerem odpowiedzialnym za przekazywanie wiadomości podczas imprezy Gwiezdny taniec: „W zeszłym tygodniu ogłosiłem tutaj, że będą wręczać nagrodę tutaj, i bardzo dziękujemy, ponieważ fani Hoy też na to zasługują” – wspomina spiker.

READ  Irina Paiva nakłada elegancję spodni na biodrze i ryzykowny dekolt

Oszacowano dodatkowe 300 000 pesos, a dyscyplina, która zwyciężyła w pierwszym sezonie, została przekazana Carli Delphine, zdobywczyni Tradition Award.. Na porannym forum jego kolegami byli Gerardo i Michel. Louis Adrian, zwycięzca piosenki, nie wziął udziału, ponieważ znajduje się w dobrowolnej izolacji, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się covid-19, wirusa, na który test był pozytywny.

Gratulujemy wygranej w kategoriach pretendent’, przekreślony przez Robina Galindo do Carli Delphine.

Zwycięzca pogrążył się w uścisku z producentem i podziękował mu: „Nie mogę nic powiedzieć, jestem taki szczęśliwy, taki szczęśliwy, dziękuję za tę wspaniałą okazję, którą mi dałeś, dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali, dziękuję Bogu za tę możliwość i dziękuję za całą produkcję”, zakończyła Carla Delevingne, która była obecna podczas uroczystości w Dziś.

Na koniec producent Robin Galindo opowiedział o możliwości drugiego sezonu wyzwaniep podczas premiery filmu de Las Estrellas Bailan en Hoy i bardzo optymistycznie podchodził do możliwego powrotu sukcesu reality show.

Czytaj: