3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ekskluzywny nowy VW Vocho, który będzie kosztował 12,5 miliona pesos

Dzięki nowoczesnej technologii każdego dnia ożywianie klasycznych samochodów przy użyciu istniejących komponentów staje się łatwiejsze. Ta kultura nazywa się „Restomod”, w tym przypadku VW Beetle, czule znany jako Vocho w Meksykudołącza do tej długiej listy współczesnych interpretacji.

Wyprodukowane przez Milivié, małą firmę w Niemczech, zostaną wyprodukowane tylko 22 modele, na cześć 22 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie. Jednak jeszcze bardziej imponująca jest jego cena, zgodnie z życzeniem firmy 600 tysięcy dolarów dla każdego z nich.

Oznacza to, że jeśli chcesz plik Nowoczesny Volkswagen FuzhouA Będziesz musiał zapłacić trochę więcej niż 12,5 miliona pesos po aktualnym kursie wymiany. Firma, która zbuduje samochód, Milivié zapewnia, że ​​jest on wart każdego grosza, ponieważ włoży nieskończenie wiele elementów, które czynią go wyjątkowym.

Każdy z nich będzie oparty na Vocho z 1972 roku, który będzie obsługiwał tylko podwozie i maty podłogowe, ponieważ pozostałe panele są produkowane przez firmę dla tego modelu.

Na zewnątrz będą się wyróżniać takie elementy, jak całkowicie nowoczesna konstrukcja oświetlenia, cienkimi liniami, ale w pewien sposób czerpią inspirację z oryginalnych elementów modelu. Z tyłu zachowano kultowe otwory wentylacyjne silnika i dodano lekki spojler.

W profilu tylko profil 19-calowe koła Ma konstrukcję 5-ramienną, a jeśli będziesz bardziej uważny, zauważysz, że klamki drzwi są ukryte w karoserii. Lustra zachowują ten sam stary styl, ale są zupełnie nowe.

W kwestiach mechanicznych Milivié potwierdza, że ​​podwozie zostało przebudowane w celu dostosowania niezależnego zawieszenia na wszystkich czterech rogach. Silnik pozostaje taki sam Ten sam 4-cylindrowy bokserale jego pojemność wzrosła do 2,28 litra i dodano gaźnik Weber, wyprodukowany specjalnie dla tego modelu.

milivie-1-2.jpg

Nie ma ostatecznej liczby mocy, ale ten silnik jest połączony z czterobiegową automatyczną skrzynią biegów Porsche. Dla tych, którzy tego szukają, zaoferowana zostanie wersja ręczna, ale będzie to wiązało się z dodatkową opłatą.

READ  Mercado Libre está suspendiendo cuentas y desactivando publicaciones en México y nadie sabe exactamente qué está pasando [ACTUALIZADO]

Wewnątrz będziesz się wyróżniać Główny ekran o przekątnej 12.3 cala Ze specjalnym systemem operacyjnym dla modelu. Pedały są również wyjątkowo zaprojektowane, a panele drzwiowe i siedzenia inspirowane są Porsche 911.

Jako dobry „Restomod” będzie miał takie elementy jak bezprzewodowe ładowanie telefonów komórkowych, porty USB, automatyczna klimatyzacja, system audio z 9 głośnikami, tylne kamery i czujniki parkowania.

milivie-1-5.jpg

Dodatkowo, każda jednostka będzie wyposażona w specjalnie zaprojektowany zestaw bagażu podróżnego Bill Amberg, pasujący do koloru wnętrza pojazdu.

Jak wspomnieliśmy na początku, to Volkswagen Fuzhou Rozmowa będzie miała nadzwyczajny koszt: 12,5 miliona pesos. Pierwszy model zostanie dostarczony w lipcu 2023 roku, aby ukończyć 22 egzemplarze zaplanowane na maj 2025 roku.