23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ekscytujące zwycięstwo Szwecji nad Słowacją nad Polską i Hiszpanią stawia ich w grupie Euro E

Zespoły Euro przybyły do ​​Szwecji i Słowacji w ostatnim dniu fazy. Tylko jeden z nich „przetrwałby” ostatni test, chociaż Szwecja udaremniła najlepszą próbę zepchnięcia Polski do fazy pucharowej przez Roberta Lewandowskiego z 3. -2 zwycięstwa i pierwsze miejsce; A Słowacja nie dała wystarczającej kontroli defensywnej, aby kontrolować impet Hiszpanii, przegrywając 5:0 z La Furia Rose w Sewilli i pozwalając zwycięzcom Pucharu Świata zająć drugie miejsce.


Szwecja, zaskakujący liderzy grupy E na dzisiejszy mecz, chciała w ten sposób zakończyć fazę grupową. Dopiero dwie minuty po rozpoczęciu meczu byli tak blisko tego rekordu, że słaba gra defensywna z Polski i sprytna prasa Bluecolta stworzyły świetny system, by spróbować szczęścia od Alexandra Isaaca do Emila Forsberga. I R.P. Lipsk atakuje pomocnika Nie marnuj okazji na zdobycie punktów Pierwszy cel jego strony.

W przypadku Szwecji, ostatni gwizdek może zostać odgwizdany po zdobyciu bramki Forsberga. Pozostało jednak 88 minut do gry, a Polska była dla nich najbardziej denerwującą drużyną, z Robertem Lewandowskim, który chciał doprowadzić ich do fazy pucharowej – i bardzo zbliżyć się do wyrównania meczu. Podwójny skrót wygraj.

Był to dla Polski punkt najbliżej groźby przewagi Szwecji w pierwszej połowie i po przerwie będą nadal pod presją. Ale gospodarze zauważyli, jak drużyna Lewandowskiego znalazła się pod ostrym atakiem Ich przewaga jest podwójna Po błyskotliwym biegu Tejana Kulusevsky’ego z własnej połowy Szwecji do ostatniej trzeciej, aby ustawić gogle Forsberga.

Ale na drużynę z Lewandowskim nie można liczyć, co kilka minut później udowodnił napastnik Bayernu Monachium. Wszystko, czego potrzebuje, to ładna przepustka od Piotra Jilinskiego i trochę miejsca w pudełku Piękne nogi bramkowe Pogrąży Polskę z powrotem w walce.

Po tym, jak Szwecja była w stanie zobaczyć, jak ich przewaga została zredukowana do celu, nadszedł czas, aby mieć ścisłą obronę i większą pewność siebie. Z nawału polskich szans jeden z nich padł u stóp Lewandowskiego. Wszystko, co musi zrobić napastnik, to 180º i Strzelił dziś swojego drugiego gola – i wiązanie do Polski.

READ  Sadzenie truskawek trwa w Hiszpanii i Polsce

Wynik nie wystarczył, by wyprowadzić Polskę do fazy pucharowej, a oni próbowali zdobyć trzecią bramkę, by pokonać Szwecję na boisku i w fazie grupowej. Ale luźna piłka w środku pola była druzgocąca dla Orłów Trzeci – i zwycięski – gol Szwecji Przez Victora Clausena.


Bezbramkowy remis wystarczyłby Słowacji, aby zająć co najmniej trzecie miejsce w grupie E, a tym samym mieć szansę na awans do fazy pucharowej dzięki najlepszemu trzeciemu miejscu. Od początku było jasne, że Słowacja nie będzie w nastroju do „żółwienia” i niech Hiszpanie zniechęcą się do prób osiągnięcia takiego posiadania i celu.

Ich plan prawie na pewno zawiedzie 10 minut po rozpoczęciu meczu po tym, jak Jacob Hromata został ukarany grzywną przez Koka. Wyznaczony strzelec karny i były napastnik Chelsea Alvaro Morata podjął próbę awansu na miejsce. Zapisane przez bramkarza Martina Dubrowka.

Dubrowka dała nadzieję Słowacji… a Dubrowka odchodzi. Pablo Sarabia uderza w poprzeczkę po strzale, próbując wybić piłkę z pola karnego, strzał-stopper Piłka przebiła jego własną siatkę. 1-0 dla Hiszpanów!

Hiszpanie zdążyli jeszcze w pierwszej połowie zwiększyć prowadzenie. Kiepski prześwit po hiszpańskim rzucie rożnym zamienił się w niedźwiedzia polarnego w polu karnym na 18 jardów Słowacji. Z prawej strony pola karnego Gerard Moreno uderza piłkę obok Aymerica Laporte La Furia strzelił swojego pierwszego gola dla Rose.

Trzeci gol Hiszpanii został zdobyty w zwykłym stylu tiki-taka, z licznymi podaniami i małymi podbiegami do defensywnego trzeciego gola Słowacji. Tu Lucky Sarabia, proste wykończenie Wymień asystenta skrętu Jordi Alby.

Czwarta bramka dla gospodarzy zaczęła się w wąskim zakręcie, a dwie między Serbią a Petrim. Były Berren postawiłby Torresa w polu z niskim podaniem, którego obraz był adekwatny Dziś po raz czwarty pokonał Dubrowkę.

Kolejna walka w polu karnym, kolejny gol dla Hiszpanii – i kolejny cel samobójczy na start! Za nim jest niefortunny sprawca Juraj Kukka Piąty hiszpański gol, który bez szwanku usuwa piłkę, gdy piłka uderza w nogę w polu karnym na sześć jardów po niewielkiej kłótni między Dubrowką a obrońcami Słowacji.

READ  Węgry i Polska tracą impet, by zawetować politykę migracyjną UE | Międzynarodowy