22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ekscytująca manga The Share House’s Secret Rule będzie miała anime – Kudasai

Ekscytująca manga The Share House’s Secret Rule będzie miała anime – Kudasai

W komunikacie prasowym stwierdzono, że manga dla dorosłych została napisana i zilustrowana przez Uma„,”Sekretna baza wspólnego domu („1-Funkan Dake Iretemo ii yo…” Uczestniczył w zasadach House no Himitsu), będzie miał adaptację anime w ramach projektu AnimeFesta. Pamiętajmy, że tego typu projekty powstają jako „Sezonowe anime hentai„, co oznacza, że ​​będzie osiem bardzo krótkich odcinków.

W oświadczeniu nie ujawniono szczegółów produkcji ani planowanej daty premiery, ale ujawniono wiadomość od autora, który napisał:

  • Mimo że serializacja tego tytułu zakończyła się, nie mogę uwierzyć, że stanie się anime… Kiedy wracam pamięcią do czasów, gdy zaczynałem tworzyć mangę, to naprawdę marzeniem jest, aby jeden z tytułów, które stworzyłem, stał się anime. Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa, że ​​spełniło się jedno z moich marzeń. Nie byłoby to możliwe bez fanów i czytelników oryginalnej serii mangi. Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność… Dziękuję!!».

Dla tej części Uma Zaczął publikować mangę za pośrednictwem serwisu komiksfesta Do Firma WWWave we wrześniu 2019 r. i zakończy się w 2023 r. Do chwili obecnej w ramach projektu AnimeFesta wyprodukowano adaptacje ponad dwudziestu pięciu mang dla dorosłych z komiksfesta. Z reguły produkują „Wersja ocenzurowana„który jest emitowany w telewizji i na YouTube, oprócz”Wyraźna kopia„, który jest transmitowany na żywo.

Podsumowanie tajnej bazy wspólnego domu

Po przeprowadzce do nowego wspólnego domu Ryota Ochi spotyka dwie piękne współlokatorki… które dzień po dniu zlecają mu wykonywanie obowiązków domowych! Szybko miał tego dość i już miał wyjść, gdy dwie dziewczyny zaproponowały mu układ: za każdą minutę obowiązków, które wykonał, pozwolą mu „bawić się” z nimi przez jedną minutę!

fontanna: Czasy animacji