5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Edwin Kaze: To było takie skromne życie, jakie żył, zanim stał się sławny. Jego żona płaci mu za filmy

Niewątpliwie, Edwin Kaze Jest obecnie jednym z najpopularniejszych meksykańskich regionalnych śpiewaków muzycznych, ale osiągnął szczyt muzycznego sukcesu z Tijuany Musiał ciężko pracować, a nawet śpiewać w ciężarówkach.

Nie jest tajemnicą, że Edwin Ponieważ jego żona pochodzi z dołu i oboje walczyli o to, co obecnie mają, pokazaliśmy wam kilka dni temu, jak wyglądał ich pierwszy trening. stała grupa Wciąż na błocie.

Jednak dziennikarz znany jako cygański Udaj się do Tijuany, aby zobaczyć miejsca, w których piosenkarz i lider stała grupa I gdzie poznał matkę swoich dzieci.

licealna „maszyna”

tam było BARDZO 58 gdzie Edwin Uczył się w gimnazjum, gdzie poznał matkę swoich dzieci, jak mówi wielki przyjaciel piosenkarza, a także uczył się tańca ludowego.

był znany jako „Pan Bóg” Cóż, według byłego partnera Edwin Młody człowiek za każdym razem, gdy z kimś rozmawiał lub im coś mówił, jego najczęstszym wyrazem było: „Achhhh Machín”, Więc ten pseudonim pozostał z nim.

Anahi zapłaciła mu, żeby poszedł do kina

początki Edwin W muzyce zawsze byli bardzo trudni, niewiele osób wierzyło w niego i jego kolegów z zespołu, ale ta, która nie straciła w nich wiary, jest teraz jego żoną, bo zawsze okazywał swoje wsparcie i od początku ich związku, kiedy był liderem stała grupa Śpiewał w autobusach.

Ponadto znajomy pary ujawnił, że jestem nią Przyjechała teraz, by zapłacić za jedzenie i filmy dla męża, ale on zawsze przysięgał jej, że pewnego dnia wynagrodzi ją za wszystkie wysiłki, które dla niego włożyła.

Chociaż obecnie Edwin Kaze Nosi ubrania od ekskluzywnych projektantów i ma własną markę, a ogłoszono, że w młodości piosenkarz kupował ubrania w belach z drugiej ręki na targu na kółkach, gdzie też jestem nią To było na wyprzedaży, o której żadne z nich nie żałowało pamiętając, wręcz przeciwnie, są dumni z tego, że tak ciężko pracowali.

READ  Jest meksykańską aktorką, która pojawiła się w The Squid Game

Czytaj:

Grupo Firme: To były ich początki w muzyce, trenowali na drogach gruntowych

Eduin Caz z Grupo Firme zaprasza swoich zwolenników do poszukiwania dziecka w Tijuanie Dlaczego?