27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Edwin Kaz zmartwiony po przyjęciu do szpitala w nagłym wypadku: zdjęcie

Ponieważ 2021 był Najlepszy Rok dla Grupo Firme, Dość często informacje o tej grupie krążą w sieciach społecznościowych, które stały się jedną z najpopularniejszych. Sławny Jest to meksykański gatunek regionalny, który dał wiele do omówienia po premierze piosenki u boku popularnego artysty miejskiego Maluma.

Jednak niecały miesiąc po tym, jak Grupo Firme zadebiutowała piosenką „Cada Quien”, branża rozrywkowa jest teraz zawieszona po być znanym ten który Edwina Kaze, Wokalista Grupo Firme, On jest w szpitalu.

Edwin Kaz w szpitalu w nagłych wypadkach

wiadomości, które zirytowany Do tysięcy swoich fanów za pośrednictwem portali społecznościowych żony piosenkarki Daisy Anahi, która za pośrednictwem swojego konta na Instagram Wrzucił zdjęcie, które natychmiast wywołało spore zamieszanie.

Na tej pocztówce Edwina Caza widać na noszach a szpitalI chociaż nie zdradziła szczegółów tego, co stało się z piosenkarką, prawda jest taka, że ​​uważa się ją za poważną, ponieważ napisała: „Przede wszystkim Boże, wszystko jest w porządku”. w towarzystwie Z emoji do płaczu i modlitwy.

Co się stało z Edwinem Kaze?

Chociaż żadne informacje nie zostały ujawnione urzędnik Jeśli chodzi o to, co skłoniło piosenkarza do hospitalizacji, faktem jest, że za pośrednictwem swojego osobistego konta na Instagramie, wokalista niedawno opublikował Data Wyjawił, że on i jego dziecko są chorzy i chociaż tego nie potwierdził, uważa, że ​​jest to spowodowane problemami. oddechowy, to samo, co by się pogorszyło i że Teraz mają celebrytę w szpitalu.

Wiadomo, że czasami warunki pogodowe zima Jest to kluczowe dla celebryty, który ujawnił w filmie, który zamieścił w sieciach społecznościowych, że cierpi z tego powodu kryzys.

To dlatego, że zapowiedział, że w tych terminach zwykle używa maski Tlen Ponieważ ich oddychanie często powoduje komplikacje z powodu zmian w temperatura:

„Mam zamiar złapać Covida! …Nie, nie mam Covida, kłam, to jest całkowicie błędne. Moi prawdziwi fani wiedzą, że zimno mnie zabija, bo mam astmę”.

Informacje w trakcie opracowywania…

READ  All-Star Exathlon: potwierdzony! Oto trzech finalistów tego sezonu

Czytaj:

Grupa firm: Ile zarobili w 2021 roku? To jest suma milionera

wreszcie! Maluma i Grupo Firme pokazują swój debiutancki singiel „Everybody” i tak to wygląda: wideo