23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eduin Caz, przeszłość i teraźniejszość: obrazy zmian w życiu wokalisty z Grupo Firme | Meksyk | MX | celebrytka | Sława

Zaskoczył swoich fanów. Wokalista Grupo Firme, jeden z najbardziej reprezentatywnych meksykańskich zespołów, postanowił całkowicie zmienić swój wizerunek i starał się trzymać z daleka od ekscesów i późnych nocy, które musi robić ze względu na środowisko, w którym żyje. Pracuje.

więcej informacji: Co robi najstarszy syn Baby Aguilara, aby odzyskać swoje życie?

Jak już wiedzą jego zwolennicy, Zawsze pokazywał wszystko, co robi w swoich sieciach społecznościowych. Oznacza to, że utrzymuje bardzo bliskie relacje ze swoimi fanami, którzy poprzez zdjęcia i filmy znają rodzinę artysty, a przy okazji zdają sobie sprawę z tego, co robi, aby poprawić ich jakość życia.

Dwa miesiące temu młody meksykański artysta obiecał spróbować poprawić swoje zdrowie. W tym czasie został zakwestionowany ze swoim przyjacielem Beto SierraKto jest trenerem iw swoim stanie pomaga wielu ludziom, w tym celebrytom. Trening personalny zapewnia studentom szereg ćwiczeń i diet, które pozwalają im osiągnąć swoje cele.

więcej informacji: Jak Ángela Aguilar zarabia w wieku 17 lat?

TO BYŁA ZMIANA W ŻYCIU EDUINA CAZ

od pierwszego dnia Edwin opublikował, jak wyglądała jego przemiana, to samo, co pozwoliło mu zrzucić tyle nadprogramowych kilogramów i wydaje się prawie nie do poznania. Tłumacz opublikował swoje procedury ćwiczeń opracowane przez Beto Sierra. Przy niektórych okazjach artysta opowiadał, jak trudno było trzymać go z dala od tego, co wcześniej jadł. Ta sytuacja była szczególnie widoczna, gdy był w trasie i widział swoich kolegów z drużyny jedzących śmieci. stała grupa.

Kaz opowiada w mediach społecznościowych, że W ciągu miesiąca był w stanie schudnąć nawet 15 kilogramów. Ta dobra wiadomość została opublikowana na Instagramie piosenkarza, a także w wiadomościach od jego osobistego trenera, Beto Sierry. ten Artysta kuliacki Przyznał, że jedną z głównych rzeczy, które przestał pić, był alkohol.

READ  Oshi no Ko przewodzi zmysłowemu sukcesowi Pan Piano - Kudasai

Jeśli możesz, możesz. Rytm życia, w którym żyję w tych dosłownych chwilach, polega na tym, że na nic nie ma czasu. Zapraszam Cię do zmiany stylu życia.. W weekendy biorę do 6 na każde wydarzenie, jednak sposób, w jaki jesz i ćwiczysz, może się nieco zmienić”Napisał na jednym ze swoich obrazów.

więcej informacji: Harmonogram reality show „El readador” na ten weekend

Czy EDUIN CAZ i MALUMA strzelą razem?

15 września piosenkarka Grupo Firme w wielkim stylu świętowała Dzień Niepodległości Meksyku. Wykorzystał ten moment, aby opublikować wiadomość, którą otrzymał w sieciach społecznościowych od kolumbijskiego artysty. Nadawcą był Maluma, który wysłał film skierowany do Eduina Caza, w którym stwierdził, że wkrótce może zostać zaoferowana współpraca.

Ze swojego konta na Instagramie Edwin Caz opublikował wideo, w którym tłumacz z Hawajów powiedział mu, że uwielbia pracę wykonaną do tej pory przez meksykańską grupę. „Obudził mnie i powiedział, że to nie był sen. Jedna z najtrudniejszych maluma Kolumbia Meksyk”Meksykańskie książki muzyczne.

więcej informacji: Los Angeles Azules, ile pobierają za każdy koncert

INSTAGRAM ZDJĘCIA EDUIN CAZ