19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eduardo Capitello Jr. ujawnił, jak zdrowy jest jego ojciec po zdiagnozowaniu raka skóry

Syn Capitello spotkał się z mediami (zdjęcie: @eduardocapetillog/Instagram)

Niedawno aktor Eduardo Capitello opowiadał o bardzo skomplikowanym momencie w swoim życiuodkąd to odkryli nowotwór skóryJednak dzięki szybkiemu leczeniu udało mu się uciec od tego trudnego epizodu. Biorąc to pod uwagę, Jego syn, Eduardo Capitello Przy tej okazji syn ujawnił obecną sytuację swojego ojca.

Uczestniczył Capetillo Jr. Impreza w słynnym hotelu w La Meksyk. Tak więc, udekorowany w dobrym towarzystwie, synu Dziecko Gaitan Miał spotkanie z mediami, od którego nie mógł uciec i wyznał, co obecnie robi jego ojciec.

Dzięki Bogu w porządku. Tam prawdopodobnie opowie ci o tym w tym czasie, ale to w porządku – powiedział młody człowiek.

Jednak ze względu na intensywne nalegania prasy, aby zagłębić się w tę kwestię, Eduardo Capitello Jr. postanowił zapewnić, że jego ojciec przeżywa dobry moment w swoim życiu.

Nie ma się czym martwić, nic poważnego, ale wszystkiego najlepszego…”, wyraził.

Eduardo Capitello Jr.  Powiedział, że jego tata ma się dobrze (Zdjęcie: Instagram @bibygaytan)
Eduardo Capitello Jr. Powiedział, że jego tata ma się dobrze (Zdjęcie: Instagram @bibygaytan)

Wszystko to wydarzyło się po tym, jak Eduardo Capitello pojawił się w centrum uwagi w czerwcu po przyznaniu się do czerniaka złośliwego.

Aktor i piosenkarz wzięli udział w teledysku do kanału youtube jego córce Annie Pauli. W tej treści było to postrzegane jako zabawne i dostępne dzięki możliwości nakładania makijażu na twarz wpływowej osoby, która specjalizuje się w poradach kosmetycznych, stylach makijażu, anegdotach i blogach, na których pokazuje swoje wycieczki i podróże.

W tej szczególnej dynamice 51-letni aktor nałożył kolor na białe policzki Anny Pauli, co skłoniło go do Mówimy o chorobie skóry, na którą cierpiał z powodu ekspozycji na słońce.

„Zachorowałem na raka skóry od zbyt długiego przebywania na słońcu” Powiedział przed kamerami, które zostały opublikowane z kanału jego córki.

READ  Co się stanie, jeśli umieścisz kod 9875 na Netflix

Chociaż nie podał szczegółów, kiedy to się stało, wyjaśnił, że musi udać się na leczenie do zaufanego dermatologa. Wśród rzeczy wymaganych przez specjalistę „Nigdy już nie dostaniesz słońca.”

Bibi Gaytan i Eduardo Capitello utrzymują bardzo silne relacje od 26 lat (Zdjęcie: Instagram @bibygaytan)
Baby Gaytan i Eduardo Capitello utrzymują bardzo silne relacje od 26 lat (Zdjęcie: Instagram @bibygaytan)

Wyznanie wywołało poruszenie, gdyż jego zwolennicy szybko zaczęli się obawiać, że choroba nadal znajduje się w ciele aktora. Sięgnij po gwiazdę, zatańcz ze mną, marimar lub piosenkę miłosną.

Ze swoich sieci społecznościowych wyjaśnił to Nie miał już raka skóry, a choroba została skutecznie zdiagnozowana i wyleczona kilka lat temu.

„Kilka lat temu Usunęli czerniaka złośliwego (raka), a był to odosobniony epizod i był wynikiem nadmiernej ekspozycji na słońce bez odpowiedniej ochrony.” Pojawił się w swoim ostatnim poście na Instagramie.

Ujawnij, jak należy zachować ostrożność, aby uniknąć pogorszenia stanu zdrowia: „Raz w roku poddaję się kontroli i jak dotąd na szczęście wszystko jest w porządku”.

„Dla mnie nie ma już słońca i gdy jest dużo ochrony przeciwsłonecznej. „Jeśli zostaną podjęte odpowiednie środki ostrożności, nie ma potrzeby wchodzić w to ponownie, dzięki” – podsumował.

Jeśli chodzi o Eduardo Capitello Jr., 18 sierpnia Pepe Gaitan pogratulował mu 27. urodzin.

Z wielką miłością Pepe Gaitan i Eduardo Capitello świętowali urodziny swojego syna, Eduardo Capitello Jr., który urodził się 17 sierpnia 1994 roku, zaledwie kilka tygodni po ślubie słynnej byłej pary Timberici w Palacio del Marques znajduje się w stanie Morelos.

Czytaj