28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Eduardo Biscaart opuszcza Fox Sports po 12 latach z powodu masowego wydalenia

Meksyk /

Podążaj za Zniżki dla pracowników Fox Sports. Jeśli środa wydaje się dniem największych niespodzianek z takimi zapowiedziami Alberto Garcia Aspe A Fernando Querarte w ten czwartek Odejście Eduardo Biskaerta, jeden z najbardziej znanych analityków piłkarskich w mediach.

W pełni związany z Ligą Mistrzów UEFA, Don Pesca opuszcza Fox Sports po 12 latach Jako jeden z filarów międzynarodowego komentarza i historii piłkarskich serialu, który w 2021 roku utracił prawa do transmisji na rzecz Orejony, a teraz można go oglądać w Meksyku za pośrednictwem HBO Max i TNT Sport.

Dokąd pójdzie Biscayart po opuszczeniu Foxa?

przez lata, Eduardo Biscaart był częścią tzw. Trzech Muszkieterów Do międzynarodowych historii piłkarskich z Luis Omar Tapia i Diego Ballado, albo w ESPN, albo później w Fox Sports.

W maju 2018 r. od tego czasu się rozdzielili El Pandita i Don Diego podpisali kontrakt z Univision za fuzję znaną jako TUDN, podczas gdy Don Pesca pozostał w Foxie analizując Ligę Mistrzów i Ligę Europy.

oczekuje się, że Biscayart może dołączyć do TUDN, serial, który transmituje Ligę Mistrzów dla Stanów Zjednoczonych i zawiera dwóch wspaniałych przyjaciół; Inną opcją jest TNT Sports Wraz z Marion Reimers i Ricardo Morgoyą, z którymi transmitował Mistrzostwa Europy w Fox Sports po odejściu Tapii i Ballado.

Zajęcia grupowe na Fox Sports

Zapamietaj to Fox Sports zmienił właściciela w MeksykuChociaż nie pozostał w rękach Walt Disney Company, tak jak w pozostałej części Ameryki Łacińskiej. Federalna Komisja ds. Konkurencji Gospodarczej w naszym kraju określiła możliwość dołączenia Foxa do Disneya, który jest już właścicielem ESPN, jako „monopolistę”. Nabyte przez Le Mans GroupNowi właściciele dążą do dostosowania dostępnych talentów.

Dowiedz się, kim są gawędziarze, komentatorzy, gospodarze i byli piłkarze Zostali wykluczeni z Fox SportsDzielimy się z Tobą Lista znajduje się pod tym linkiem.

READ  Exatln Mexico: jakich zmian można się spodziewać po grze legend?