27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

EDP ​​​​Renovables podpisuje umowę kupna-sprzedaży 35,7 MW z NSG UK w Polsce

EDP ​​​​Renovables ogłosiło zamknięcie w poniedziałek Stała umowa zakupu elektronicznego (PPA) z NSG UK. -Części wchodzące w skład NSG Group- Komercjalizacja 35,7 MW (MW) energii.

Umowa PPA została podpisana na 10 lat i myśli o komercjalizacji 51% energii z farmy wiatrowej zlokalizowanej w Polsce. Już działa i ma łączną moc zainstalowaną 70 MW.

Poprzez podpisanie niniejszej umowy PPA uzyskamy EDPR Karta wyników spójności EcoVadis Będzie on utrzymywany maksymalnie przez sześć miesięcy po podpisaniu umowy, przez okres obowiązywania umowy.

„Cieszymy się, że możemy zawrzeć ten BPA z NSG UK w ramach misji rozszerzenia wykorzystania zielonej energii w rozwoju jej działalności. Zamknięcie umowy PPA potwierdza zaangażowanie polskiego rynku w energię odnawialną i odzwierciedla pozycję EDPR jako wiodącej firmy w regionie od ponad 10 lat” – powiedział Miguel Stillwell, dyrektor generalny EDP i EDPR.

25 rynków międzynarodowych

Dzisiaj, EDPR jest czwartym co do wielkości producentem energii odnawialnej na świecie i jest obecny na 25 rynkach międzynarodowych: Portugalia, Hiszpania, Belgia, Francja, Grecja, Węgry, Włochy, Polska, Rumunia, Wielka Brytania, USA, Kanada, Meksyk, Brazylia, Chile, Kolumbia, Kambodża, Chiny, Indonezja, Japonia, Malezja, Singapur, Tajwan, Tajlandia i Wietnam .

READ  Niemcy wspierają Polskę w sporze z Białorusią