28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

EA planuje wydać cztery niezapowiedziane gry na początku 2023 roku

EA ujawniło swoje plany na kolejny rok fiskalny i na to wygląda EA planuje wydać cztery niezapowiedziane gry Które pojawią się w ostatnim kwartale 2023 roku. Te gry są wymienione w sekcji „Q4” ich prezentacji, wszystkie zamaskowane różnymi nazwami kodowymi. Uwzględniono „Główny adres IP” i „Remake”, a także „Adres partnera” i „Gra sportowa”. EA wyjaśnia, że ​​wszystkie te tytuły nie zostały „ujawnione publicznie”, stąd kryptonimy.

Dzięki różnym przeciekom wiemy, że EA planuje wydać cztery niezapowiedziane gry i że Jednym z takich tytułów jest Star Wars Jedi: Fallen Order 2, co w tej chwili musi być najgorsze w branży gier wideo. Znawca branży, Jeff Grob, twierdził niedawno, że tytuł ukaże się w 2023 roku i zostanie wydany wyłącznie na komputery PC i konsole nowej generacji.

FIFA opracowana przez 2K? To bardzo realna możliwość

EA planuje wydać cztery niezapowiedziane gry

Dzisiejsze wieści, że EA planuje wydać cztery niezapowiedziane gry, z których jedna jest „tytułem powiązanym”, z pewnością wspiera twierdzenia Grubbsa. Oczywiście jedną z najciekawszych części slajdu jest to, że EA planuje wydać „remake” w 2023 r., chociaż nie mówi dokładnie, jak to będzie. Motive Studios ogłosiło niedawno, że remake Dead Space Remake ukaże się na początku 2023 roku, co prawdopodobnie wskazuje EA.

W jakiej kolejności powinienem grać w gry Star Wars?

Jeśli chodzi o „główny adres IP” i „grę sportową”, w tym miejscu zgadywanie staje się bardziej skomplikowane. Znawca branży Tom Henderson uważa, że ​​tytuł sportowy będzie Nowa gra w futbol uniwersytecki opublikowana przez EA, chociaż nie zostało to potwierdzone. „Primary IP” może być wszystkim, ale jest szansa, że ​​to długo oczekiwany restart Skate. Ogólnie rzecz biorąc, w ogłoszeniu, że EA planuje wydać cztery niezapowiedziane gry, mamy dobrą wiadomość.

READ  Z tym kuponem otrzymujemy zniżkę w wysokości 200 pesos