16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzwonek do drzwi z kamerą i innym sprzętem do monitorowania domu przeceniony nawet o 60%.

Dzwonek do drzwi z kamerą i innym sprzętem do monitorowania domu przeceniony nawet o 60%.

Kontrolowanie tego, co dzieje się za drzwiami, stało się koniecznością dla wielu rodzin, a jeśli tak jest w Twoim przypadku i szukasz urządzeń do monitoringu wizyjnego, może Cię zainteresować informacja, że ​​marka Ring stosuje na swoje produkty rabaty sięgające nawet 60%. wiodące produkty w… Amazon Meksykjak w tym Zadzwoń do przewodowego dzwonka wideoktóry kosztuje 1200 P. mniej niż cena katalogowa, jest teraz dostępny za jedyne 799 P.

Dzwonek przewodowy wideodomofon z zasilaczem

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Produkty te oferowane są z Darmowa dostawa Dla wszystkich klientów, ale tylko tych, którzy posiadają subskrypcję Amazon Prime, będą mogli otrzymać ją nawet następnego dnia, w zależności od ich adresu, więc jeśli nie jesteś jeszcze częścią programu, zalecamy skorzystanie z okresu próbnego. Natomiast przy finansowaniu sklepu możesz rozłożyć jego koszty aż na 24 miesięczne płatności za dodatkowymi opłatami. Oto produkty przecenione:

Produkty pierścieniowe są przecenione na Amazon

  • Dzwonek przewodowy wideodomofon z zasilaczem | Wideo HD 1080p, komunikacja dwukierunkowa, zaawansowane wykrywanie ruchu i kompatybilność z Alexą – 799 peso.
  • Dzwonek wideodomofonowy – nikiel satynowy | Wideo HD 1080p, dwukierunkowa komunikacja z telefonu, tabletu lub komputera, ulepszona detekcja ruchu, widzenie w nocy i kompatybilność z Alexą. – 1119 peso.
  • Kamera wewnętrzna Ring drugiej generacji | Wideo HD 1080p z obrazem na żywo i kolorowym widzeniem w nocy, rejestruje dodatkowe sekundy przed i po każdym zdarzeniu ruchu oraz alerty w czasie rzeczywistym. 699 peso.
  • Pierścień do mocowania baterii aparatu | Wideo 1080 HD, dwukierunkowa komunikacja, powiadomienia w czasie rzeczywistym, łatwa do usunięcia bateria i kompatybilność z Alexą. – 1299 peso.

Więcej ofert, promocji i rabatów

W reprezentacji Meksyku Chataca | Te bezprzewodowe słuchawki Baseus WM03 mają brutalną żywotność baterii wynoszącą 38 godzin i są dostępne w super cenie 339 pesos na AliExpress.

READ  Czy żyjemy i czy żyjemy w symulowanym świecie na wzór Matrixa? Naukowcy twierdzą, że tak

W reprezentacji Meksyku Chataca | Ten laptop HP ma procesor AMD Ryzen 7, 16 GB pamięci RAM i 512 GB pamięci SSD, a kosztuje mniej niż iPhone… z zeszłego roku.

W reprezentacji Meksyku Chataca | Apple AirTag: dzięki tym czterem modułom śledzącym możesz dokładnie określić, gdzie znajdują się wszystkie Twoje rzeczy, a kosztują mniej niż 500 funtów za sztukę.

W Wybór Chataki Publikujemy oferty i rabaty z różnych sklepów internetowych w Meksyku. Niektóre linki w tym poście mogą pochodzić z programu partnerskiego. Żaden z wymienionych artykułów nie był rekomendowany przez marki ani sklepy, gdyż o ich przesłaniu zadecydowała wyłącznie redakcja. Cena i dostępność produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

Zobacz wszystkie komentarze na https://www.xataka.com.mx