2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dźwięk Tezontle Park stał się wirusowy

  • InMobi przeprowadziło badanie, w którym ujawniło powody odwiedzania sklepu stacjonarnego.

  • Liverpool wraz z innymi markami prezentowanymi na ecommerceDB.com, jednym z wiodących sklepów internetowych.

  • El Buen Fin stał się dla wielu sklepów sezonową okazją do wyprzedaży przed grudniowymi wakacjami.

Głos krążący w sieciach informuje o rzekomych zagrożeniach dla lokalnych mieszkańców i instytucji Park Tezontelzapewniając, że w przypadku awarii konstrukcyjnej sklepy takie jak Liverpool Reklamuj je Blisko Zanim dobre zakończenie Aby uniknąć zawalenia się sklepu pod ciężarem konsumentów.

Rozczarowująca historia ujawnia wyzwanie związane z fizycznym punktem sprzedaży, który również pobudził działania na rynku związane z post-pandemią, inflacją, a teraz bezpieczeństwem konsumentów w fizycznym miejscu w obliczu zagrożeń strukturalnych, przed którymi stoją centra handlowe i domy towarowe. .

Kiedy InMobi prowadził nauka, firma zidentyfikowała powody, dla których konsumenci odwiedzają fizyczną przestrzeń handlową, a większość ankietowanych w wieku od 18 do 55 lat zgodziła się, że natychmiastowość zakupu produktu była głównym powodem wizyty w punkcie sprzedaży, zostawiając preferencje 57 proc. osób w wieku od 18 do 34 lat; 52 procent wśród osób w wieku od 35 do 54 lat i 64 procent wśród osób w wieku powyżej 55 lat.

„Wypróbowanie produktu przed zakupem było drugim najczęstszym powodem zakupu osobistego dla ponad połowy wszystkich badanych grup wiekowych. Unikanie konieczności zwrotu/wymiany było trzecim najważniejszym powodem dla konsumentów powyżej 35 roku życia, natomiast dla kupujących pomiędzy w wieku od 18 do 34 lat, trzecim najważniejszym powodem robienia zakupów osobiście była wygoda”. Togba SabanogluLider zespołu badawczego w handlu detalicznym artykułami nieżywnościowymi i konsumpcyjnymi statystyka o wspomnianym badaniu.

Czy Liverpool zbliża się do szczęśliwego zakończenia?

Jeśli zajrzymy na stronę internetową Liverpool, sklep informuje, że oddział Parque Tezontle jest czasowo zamknięty. Reklama zbiega się z klipem audio, który stał się wirusowy w sieciach społecznościowych, takich jak TIK Tok I z zamieszczonymi zdjęciami Świergotponieważ zauważono, że został zamknięty przed El buen Fin z powodu awarii strukturalnej w obiektach Parque Tezontle, która mogła doprowadzić do ostatecznego zawalenia się obiektu, więc sklep nie ryzykował.

READ  Czy zaświadczenie o szczepieniu przeciwko Covid jest obowiązkowe w przypadku zatrudnienia?
Liverpool zamyka tezontle
@koko130887 # wersety #Liverpool #Trwa #one # Podejmij niezbędne środki ostrożności ♬ dźwięk oryginalny – George Guzman

Merca2.0 zwróciła się już do sklepu i operatorów areny o stanowisko, czekając na odpowiedź, warto zobaczyć rozmowę, jaka wywiązała się w sieci wokół tych świadków, podkreślających, że zamknięcie Liverpoolu odbyło się „tydzień temu w dobrej wierze i ogólnie było takie wrażenie Liverpool„.

Inni użytkownicy skomentowali: „Zgadza się, jeśli chodzi o strukturę Liverpool. Pracuje tam znajoma i od miesięcy wiadomo, że budynek jest uszkodzony”.

Przedstawiony sposób poruszania się jest stałym elementem nowych inwestycji w Mexico City, gdzie odwiedzający nowo wybudowane rezydencje lub budynki biurowe przedstawiają relację z ruchu, który rejestrują te konstrukcje, ujawniając w ten sposób wyzwanie związane z organizacją tych budynków. , aby uniknąć zawaleń, takich jak te, które miały miejsce w 2018 roku w części Plaza Artz Pedregal.

Czytaj teraz: