2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Dzisiejsze wyzwanie wizualne | Tylko 10% rozwiązany problem: Dowiedz się, ile róż jest na zdjęciu w zaledwie 15 sekund | Facebook | Wyzwanie | puzzle | Meksyk | MX | Meksyk

Masz limit czasu. Będziesz mógł wizualizować wszystkie ułożone róże, a Twoim obowiązkiem jest znalezienie dokładnej liczby tych na zdjęciu. Nie zapominaj, że limit czasu to 15 sekund. Zapraszamy do rozwiązania tego Uważał to za potencjalną misję na dziś. Nie jest łatwo nikomu osiągnąć ten cel i tylko 10% osób udaje się znaleźć rozwiązanie. Czy czujesz się w stanie rozwiązać?

The To, co dzisiaj przedstawiamy, pozwoli Ci na wyciągnięcie ręki, ponieważ będziesz musiał wyostrzyć oczy, aby znaleźć wszystkie wymienione na obrazku róże. Pamiętaj, że nie chodzi tylko o to, co widzisz. Czy będziesz w stanie rozwiązać wirusa przed upływem szacowanego czasu? Podążaj za swoją intuicją tutaj.

Trzeba pobawić się rozumem, żeby móc to rozwiązać i trzeba też umieścić tak proste obrazki, że myślisz, że nie ma nic złego, ale powinieneś widzieć poza tym, co oczywiste, bo ilości nie widać. Detale Zobaczymy, że po prostu proszą o podanie liczby róż.

pełen obraz

Dowiedz się, ile róż jest na zdjęciu. Obserwuj Ulubione

Wizualne rozwiązanie wyzwania

Jeśli trwa to dłużej niż oczekiwano, a nie znalazłeś jeszcze odpowiedzi, nie martw się. Nie jest łatwo nikomu być częścią tej grupy wykwalifikowanych ludzi z percepcją wzrokową 10/10, którzy szybko znaleźli dokładną liczbę róż. Jeśli szukasz rozwiązania, pokazujemy je tutaj.

Dowiedz się, ile róż jest na zdjęciu.  Obserwuj Ulubione
Dowiedz się, ile róż jest na zdjęciu. Obserwuj Ulubione

Podobał Ci się ten wirusowy tydzień? Czy to było dla ciebie zbyt łatwe? Cóż, gratulujemy, jeśli udało Ci się sprostać wyzwaniu. A jeśli nie, zachęcamy do ciągłego testowania się z tego typu wyzwaniem. Chcesz zobaczyć więcej takich wyzwań? Tutaj powiemy Ci, jak to zrobić. Aby to zrobić, wystarczy kliknąć poniższy link: , i gotowy. na co czekasz? Twoja chwila jest teraz.

Czym jest wyzwanie wizualne?

Visual Challenge to doskonała alternatywa rozrywkowa dla użytkowników, którzy mają wolny czas i chcą go maksymalnie wykorzystać. Polega na znalezieniu na obrazie osoby, zwierzęcia, przedmiotu lub numeru. Niektóre mają limit czasowy, a inne nie. Nazywane również wizualnymi wyzwaniami, quizami oraz łamigłówkami wizualnymi lub logicznymi. Oczywiście wszystkie są równie zabawne.

To może Cię zainteresować

READ  Meksyk przechwytuje ponad 1600 migrantów w ciągu jednego dnia