19 kwietnia, 2024

Dzisiejsze mecze: Tijuana vs Tigres: podsumowanie, wynik i bramki 3. rundy Liga MX

Wynik końcowy: Tijuana 1-1 Tigres | Trzeci dzień zamknięcia 2023 r

Minimum 90 + 7 | Tijuana 1-1 Tygrysy | Koniec gry. Tigres był bliski zdobycia drugiego gola w doliczonym czasie gry, po strzale Jerryarna, który trafił w ręce Rodrigueza. Koty pozostają niepokonane w Clausura 2023 i utrzymują się na szczycie z siedmioma punktami, Podczas gdy Xolos zdobywają ważny punkt przeciwko liderowi turnieju. Oto pełny dziennik.

90 minut | Tijuana 1-1 Tygrysy | Dodano siedem minut.

Tijuana vs Tigres: podsumowanie, wynik i bramki 3. rundy Liga MX

89 minut | Tijuana 1-1 Tygrysy | Blisko XOLOS! Cudowne dośrodkowanie w sam środek pola karnego Romero. Silvio Martinez uderzył piłkę, która minęła prawy słupek Nahiuela.

83 minuty | Tijuana 1-1 Tygrysy | Wchodzimy w ostatnią fazę gry i nikt za nią nie podąża. Obie drużyny szukają celu, ale nie mają dobrej definicji.

78 minut | Tijuana 1-1 Tygrysy | Rzut wolny Xolosa. Silvio Martinez wykonuje rzut wolny, ale obrona Tigres pozostaje twarda i unika niebezpieczeństwa.

Minimum 75 | Tijuana 1-1 Tygrysy | zmień koty. Juan Pablo Vision ma kilka minut i wchodzi za Luisa Cuennesa.

71 minut | Tijuana 1-1 Tygrysy | Po remisie oba zespoły zmniejszyły intensywność i chciały uniknąć pozostawiania wolnych miejsc, więc nie ryzykowały już tak bardzo, choć nie poddają się i szukają drugiego.

66 minut | Tijuana 1-1 Tygrysy | Żółta kartka dla Igora Lisznowskiego, Chilijczyk nadepnął na Valenzuelę. Zawodnik Xolos wysiada z „powozu nieszczęścia” i na boisko wchodzi Alejandro Martinez.

Minimum 61 | Tijuana 1-1 Tygrysy | GIGNAAAAAK! Diego Coca przenosi bank. Wchodzi Diento Lpez, a odchodzi Rafael Carioca

60 minut | Tijuana 1-1 Tygrysy | GIGNAAAAAK! Wspaniała bramka Tigresa. Andr-Pierre Gignac przyjmuje piłkę tyłem do bramki i spektakularnie obraca się, by uderzyć w lewy słupek Rodrgueza. Tygrysy już to ustaliły.

Minimum 55 | Tijuana 1-0 Tygrysy | rekin! Znakomite dośrodkowanie Tigresa, piłka dotarła w pole karne Fernando Joriarna, ale strzał poleciał w prawą stronę Rodrigueza i wydawało się, że goście mają już kontrolę.

READ  klub tygrysa

Maine 53 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Jair Diaz zostaje uderzony w twarz przez Luisa Cuyonesa, zawodnika Xolos leczonego przez personel medyczny drużyny.

Minimum 50 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Żadna drużyna nie wychodzi asertywnie w sequelu, a akcja przegrywa w ciągu pierwszych pięciu minut.

Minimum 46 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Kolejna żółta kartka! Fernando Valenzuela zostaje drugą reprymendą Xolos.

45 minut | Tijuana 1-0 Tygrysy | Rozpoczyna się druga połowa! Xolos chcą zwiększyć przewagę i zdobyć pierwsze trzy punkty Clausury 2023, ale Tigres nie jest łatwym przeciwnikiem i wszystko przeskoczą do kontynuacji.

Minimum 45 + 9 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Pierwsza połowa dobiegła końca! Xolos zaskakują lidera i obejmują prowadzenie w pierwszej połowie. Alexis Canelo otworzył wynik w 3. minucie meczu, gdy Tigres zaczął przejmować piłkę w ostatnich 10 minutach gry.

45 minut | Tijuana 1-0 Tygrysy | Dowódca Xolos uratowany! Gwizdek pokazał kapitanowi Lisando Lopesowi czerwoną kartkę za „niebezpieczną grę” na Juriarn, ale po szczegółowej analizie sędziego asystenta wideo zdecydowano, że był to ogier. Dodano cztery minuty.

Minimum 40 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Dyskusja! Eduardo Armenta, lat 21, zadebiutował w MX League. Pochodzący z Sinaloa był częścią głównych sił Xolos i Dorados de Sinaloa.

36 minut | Tijuana 1-0 Tygrysy | Lisando Lopez! Kapitan Xolos miał wyrównać wynik po tym, jak był bliski posłania piłki do własnej siatki, ale piłka przeleciała nad bramką.

31 minut | Tijuana 1-0 Tygrysy | Rodriguez! Tygrysy w końcu się obudziły. Drużynowa gra Kotów, Gorriarn bierze dośrodkowanie i kopie piłkę do Carioca, który uderza potężnym strzałem, który zostaje obroniony przez Too Rodrgueza, bramkarz nie utrzymuje piłki, a Gignac próbuje wykorzystać odbicie, ale obrona jest ostrożna . Mamy mecz na Estadio Caliente!

Minimum 28 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Pierwsza nagana! Jess Angulo wykonuje długi rzut z autu i zostaje pierwszym zawodnikiem ukaranym ostrzeżeniem w meczu.

READ  Hiram Mir ujawnia, że ​​zamieszanie w reprezentacji Meksyku uniemożliwia mu powołanie

Minimum 26 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Doskonale zaskoczony przez Samira Kitano! Obrońca Tigres unika kolejnego niebezpiecznego zagrania Xolosów, piłka idzie na rzut rożny.

Minimum 24 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Gra ugrzęzła w środku pola, Tigres nie zadomowił się na murawie i Koty zaczęły popadać w rozpacz.

Minimum 19 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Zaginiona osoba jest tutaj! Javier trwa wieczność. Carioca pomaga Meksykanowi, ale po próbie wbicia piłki w lewą nogę, piłka się wydłuża i pole się kończy, udaje mu się posłać dośrodkowanie, ale obrona je oczyszcza.

Minimum 14 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Koty reagują! Podopieczni Diego Coca w końcu ponownie weszli w pole karne Rodrigueza, ale rzut rożny nie był dobry i niebezpieczeństwo minęło.

10 minut | Tijuana 1-0 Tygrysy | Opakowanie wciąż naciska! Tigres nie mógł wyjść z piłką kontrolowaną przez dużą presję miejscowej drużyny, która przy innej okazji była bliska drugiej, ale piłka wykonała dziwny ruch i wylądowała w rękach Nahuela.

minimum 7 | Tijuana 1-0 Tygrysy | Xolo atakują dalej! Tijuana biegnie do tyłu, ale piłka ląduje w polu karnym Nahuela Guzmána. Tygrys wciąż jest na kartach…

minimum 3 | Tijuana 1-0 Tygrysy | ALEKSIIIIIIIIS! Obrona Tigres śpi, a Alexis Canelo wcześnie stawia Diego Cocę i otwiera wynik. Carlos Valenzuela znakomicie spisał się przeciwko dwóm obrońcom na skraju pola karnego i zdołał posłać wspaniałe dośrodkowanie w samo serce pola karnego.

1 minuta | Tijuana 0-0 Tygrysy | Javier Aquino również testuje Rodrigueza! Koty w pełni przechodzą do ataku i wkrótce znajdują się na terytorium stada.

minimum 00 | Tijuana 0-0 Tygrysy | Rozpocznij mecz! Xolo występują w swoich tradycyjnych czerwonych i czarnych mundurach, a Tigres w eleganckich białych strojach.

Wszystko jest gotowe na gorącym polu!

Drużyny są już na boisku i rozpoczyna się protokół Liga MX.

READ  Borregos w dramatyczny sposób bronił tytułu po powrocie przeciwko Autenticos Tigres

poprzedni | Nico Ibaez nie został wezwany na to spotkanie

Ostatnia środa, Nichols Ibaez zostaje przedstawiony jako nowe wzmocnienie Tigres na Clausurze 2023. Dzięki tej rekrutacji koty wyprzedziły liczbę obcokrajowców. Oto pełna notatka.

poprzedni | Kibice już przybyli na stadion i są gotowi do kibicowania swoim drużynom.

Kto wygra?

Xolos odnieśli druzgocące zwycięstwo 3:0 nad Bravos de Juarez, Chociaż Tigres ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i siedem bramek, zajmuje pozycję najlepszego ataku w turnieju; Wygrali 4:1 z Pachucą w Volken.

Skład Tijuany potwierdzony

jako zespół Ricardo Valeo:

Sprawdzony skład Tygrysów

Są wybierani przez Diego Coca:

Xolos vs Tigres, kto ma więcej zwycięstw?

Tygrysy debiutują w swoich białych mundurach przeciwko Xolos

poprzedni | The Cats chwalili się szatnią drużyny na swoich portalach społecznościowych

poprzedni | Tigres jest już na stadionie Caliente

Liga MX w piątek!

Dzień dobry!!! nie ma za co Minuta po minucie ekscytującego pojedynku między Xolos de Tijuana i Tigres de la UANL, meczu kończącego trzeci dzień Clausury 2023 Piątek. Xolos starają się dodać swoje pierwsze zwycięstwo w mistrzostwach, aby zacząć wspinać się na miejsca w tabeli generalnej, podczas gdy Koty chcą pozostać na szczycie mistrzostw i odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu.